Domovská stránka > J > Jak Ukončit Radek Ve Wordu?

Jak ukončit Radek ve Wordu?

Konec řádku vložíme klávesovou zkratkou "Shift + Enter". Kdybychom používali konec řádku na místě, kde má být konec odstavce, mohlo by se stát, že se mezery v řádku špatně zvětší.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak vytvořit makra ve wordu?

Klikněte na Zobrazení > Makra > Zaznamenat makro. Zadejte název makra. Abyste tohle makro mohli použít u všech nových dokumentů, které vytvoříte, nezapomeňte v poli Uložit makro v vybrat možnost Všechny dokumenty (Normal. dotm). Jak nahradit text v Excelu? Pokud chcete nahradit text nebo čísla, stiskněte Ctrl+H nebo přejděte na Domů > Najít & Vyberte > Nahradit. Do pole Najít zadejte text nebo čísla, která chcete najít. Do pole Nahradit vložte text nebo čísla, která chcete použít k nahrazení hleda ového textu.

Jak hledat v textu na mobilu?

Na webové stránce zobrazené v zařízení Android můžete vyhledat určité slovo nebo slovní spojení.

 1. Na telefonu či tabletu Android otevřete Chrome .
 2. Otevřete webovou stránku.
 3. Klepněte na ikonu možností Najít na stránce.
 4. Zadejte vyhledávací dotaz.
 5. Klepněte na Vyhledat .
 6. Nalezené shody budou zvýrazněny.
Jak se hledají informace na internetu? Pod nápisem Google najdeš obdélník, kterému se říká vyhledávací řádek. Do něj napiš, co chceš hledat, a zmáčkni klávesu ENTER nebo klikni na tlačítko „Hledat Googlem“. Vyhledávač bude chvilku pracovat a potom ti zobrazí stránku se seznamem odkazů na ty webové stránky, na kterých se objevují tvá zadaná slova.

Jak vyhledavat v textu na mobilu?

Hledání textu v dokumentu ve Wordu pro Android

Najít v pravém horním rohu. Zadejte slovo nebo slovní spojení, které chcete najít v dokumentu. Po zadání dotazu, zobrazí se číselných indikátor do pole hledání v dokumentu nebo sešitu dojde k kolikrát, které slovo nebo frázi.
Jak napsat neviditelný znak? Jak jej napsat, to do značné míry závisí na platformě, kterou používáte.

 1. Windows. Ve Windows funguje Alt+8203 nebo Alt+200B.
 2. Linux. Ctrl+Shift+U8203.
 3. Apple OS X.
 4. HTML.
 5. Nebo si můžete neviditelnou mezeru zkopírovat v následujícím textu.

Co to jsou Netisknutelné znaky?

Netisknutelné znaky jsou symboly, které nás v dokumentu informují o použitém formátování a rozložení textu, které aplikujeme - ať už zcela úmyslně (nový řádek, odsazení zleva) nebo tak nějak automaticky (třeba mezera mezi slovy). Také, jaký netisknutelný znak značí odřádkování? Enter - odřádkování

Stačí si zobrazit netisknutelné znaky (viz začátek návodu) a zobrazí se přesně znaky, které jsou uvedeny na následujícím obrázku. Enterem samozřejmě standardně oddělíme jednotlivé odstavce. Pokud je však více Enterů za sebou, ve většině případů se jedná o chybu.

Jak najít soubor ve Windows 10?

Zobrazení vyhledávacího pole na hlavním panelu

 1. Stiskněte a podržte hlavní panel (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Hledat.
 2. Vyberte Zobrazit vyhledávací pole.

By Anabel

Co napsat do Google? :: Jak hledat slovo v dokumentů?
Užitečné odkazy