Domovská stránka > J > Jak Restartovat Finder?

Jak restartovat Finder?

Jak restartovat Finder pomocí klávesové zkratky

Na ploše nebo v aktivním okně Finderu stačí stisknout klávesovou kombinaci Command + Option + Escape. Tato klávesová zkratka vyvolá jakéhosi „správce úloh“, ve kterém stačí najít Finder, označit jej a stisknout Spustit znovu.

Přečtěte si více

Co je dynamická složka?

Dynamické složky fungují jako filtry pro seskupování označených poznámek. Při používání dynamických složek se poznámky uchovají také v původní složce, ve které jste je vytvořili. Jak označit více souborů najednou? Pomocí Ctrl označuješ jednotlivě. Pomocí Shift skupinu fotek za sebou jdoucích - to je asi to, na co se ptáš. Přesně!

Jak se pisou cisla na Macu?

Numerické klávesy na Macu slouží obvykle k zadávání číslic, ale také je můžete použít k přesouvání ukazatele a v některých aplikacích k pohybu v dokumentu. Stiskněte klávesu Num Lock. Pokud máte na klávesnici samostatný blok numerických kláves, Num Lock je v něm umístěna. Jak označit více textu najednou? Takže jak na to?

  1. Klikni na začátek textu, který chceš označit.
  2. Stiskni klávesu Shift (na některých klávesnicích uvidíš jen šipku nahoru) a drž ji.
  3. Klikni na konec textu, který chceš označit. (Pořád držíš stisknutý Shift.)
  4. Text máš označený, můžeš pustit klávesu Shift.

Jak najít historii vyhledávání?

K historii se dostanete pomocí stisku kláves Ctrl + H. Je to úplně stejné jako u Internet Explorer. Případně můžete kliknout na nabídku v pravém horním rohu prohlížeče a následně vybrat možnost "Historie". Zobrazte si historii Google vyhledávání prohlížeče. Jak vymazat historii Safari Mac? Vymazání historie procházení v Safari na Macu

  1. V aplikaci Safari na Macu použijte příkaz Historie > Smazat historii a potom klikněte na místní nabídku.
  2. Určete, jak daleko do minulosti chcete historii prohlížení vymazat.

Kde je v Google Chrome historie?

Zobrazení historie

  1. V počítači spusťte Chrome.
  2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .
  3. Klikněte na Historie. Historie.
Jak vymazat soubory jiné na Mac? Kliknutím na „System Junk“ odeberete soubory „Other“. Kliknutím na „Skenovat“ prohledáte nevyžádanou poštu v systému Mac. Po skenování kliknutím na „Zobrazit“ zobrazíte náhled souborů „Jiné“. Zaškrtněte soubory „Další“, které chcete smazat, a klikněte na „Vyčistit“.

Jak navysit uloziste na Macbooku?

Vymažte nepoužívaná média, například hudbu, filmy nebo podcasty, která můžou zabírat hodně místa. Vymažte nepotřebné soubory ve složce Stahování. Složku Stahování můžete otevřít z Docku nebo výběrem položek Přejít > Stahování na panelu nabídek ve Finderu. Odstraňte nepotřebné e-maily z aplikace Mail.

By Igal

Na co je Gboard? :: Jak namapovat Google disk?
Užitečné odkazy