Domovská stránka > J > Jak Restartovat Macbook Air?

Jak restartovat MacBook Air?

Na Macu vyberte nabídku Apple > Restartovat. Pokud nechcete, aby se aktuálně otevřená okna aplikací při restartu Macu znovu otevřela, zrušte volbu „Při příštím přihlášení znovu otevřít okna“.

Přečtěte si více

Jak udělat tvrdý reset na MacBooku?

Pokud se tedy potýkáte s tím, že vám zařízení nestartuje anebo nenabíhá, tak jej natvrdo restartujte. Prakticky na všech zařízeních je tento postup stejný – stačí, abyste podrželi zapínací tlačítko po dobu 10 sekund. Jak se Odhlasit z MacBooku? Smazání zařízení a odhlášení z iCloudu

  1. Nastavení > Obecné > Resetovat > Smazat data a nastavení (Obrázky níže)
  2. Pokud je aktivní služba Najít budete možná muset zadat své Apple ID a heslo.
  3. Pokud používáte eSIM, použijte požádání na vymazat zařízení a profil eSIM.

Jak si vyčistit Mac?

Při čištění obrazovky MacBooku, MacBooku Pro nebo MacBooku Air nejdřív počítač vypněte a odpojte napájecí adaptér. Navlhčete čistou vodou měkký hadřík, který nepouští vlákna, a obrazovku počítače jím vyčistěte. Před čištěním těžko odstranitelných šmouh můžete hadřík navlhčit 70% roztokem izopropylalkoholu (IPA). Pokud jde o to, co dělat když nejde zapnout mac? Když se Mac nezapíná

  1. Ujistěte se, že je váš Mac zapojený ke zdroji napájení.
  2. Podržte na Macu tlačítko napájení zhruba na 10 sekund a pak ho uvolněte.
  3. Pokud na Macu nepozorujete žádnou změnu, normálně stiskněte a uvolněte tlačítko napájení.

Jak restartovat MacBook pomocí klávesnice?

Control-Tlačítko napájení* nebo Control-Vysunutí média : Zobrazí dialogové okno s dotazem, zda chcete počítač restartovat, uspat nebo vypnout. Control-Command-Tlačítko napájení:* Vynuceně Mac restartuje bez výzvy k uložení otevřených a neuložených dokumentů. Jak se zapina MacBook? Pokud máte MacBook Pro (2016 nebo novější) nebo nový MacBook Air (2018 a novější), všimnete si, že na vašem notebooku není žádné fyzické tlačítko napájení. Místo toho je tlačítko napájení zapuštěno do tlačítka Touch ID, hned vedle Touch Baru. MacBook zapnete stisknutím tlačítka v pravém horním rohu.

Podle toho, jak se vypina mac?

Chcete-li začít pracovat s Macem budete jej muset nejdřív zapnout. Umístění zapínacího tlačítka se liší v závislosti na typu počítače a také na roku výroby. Mac Pro má zapínací tlačítko na přední straně, iMac a Mac mini na zadní, MacBook Air nebo MacBook Pro pod víkem. Jak natvrdo restartovat Mac? Stiskněte současně tyto tři klávesy: Alt, Command a Esc. Nebo v nabídce Apple () v pravém horním rohu obrazovky zvolte Vynutit ukončení. (To je zhruba jako stisknutí Ctrl-Alt-Del na PC.) V okně Vynutit ukončení vyberte požadovanou aplikaci a klikněte na Vynutit ukončení.

Jak smazat fotky z Mac?

Na Macu

  1. Otevřete aplikaci Fotky.
  2. Klikněte na album Můj fotostream na bočním panelu.
  3. Klikněte fotky, které chcete smazat.
  4. V řádku nabídek přejděte na Obrázek > Odebrat [počet] fotek z alba.

By Raddi Lavallie

Jak vyčistit Mac před prodejem? :: Jak funguje registr?
Užitečné odkazy