Domovská stránka > J > Jak Restartovat Chrome Android?

Jak restartovat Chrome Android?

dostat se do nastavení experimentálních funkcí – zadáním příkazu chrome://flags;

 1. Obnovit u všech experimentů výchozí nastavení (tlačítko nahoře vpravo);
 2. optimálně opět Chrome restartovat (ostatně dole na kartě se nejspíš objeví hláška, že Změny se projeví po příštím restartu prohlížeče).

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak vypnout google karty?

Vlevo nahoře klepněte na nabídku Nabídka a poté Nastavení a poté Váš seznam karet. 3. Klepněte na přepínač vedle možnosti Seznam karet. Jak zavřít všechny karty? Microsoft Edge vám dává možnost zavřít všechny karty, kdykoli zavřete okno prohlížeče: Vyberte X v pravém horním rohu okna prohlížeče. Vyberte Zavřít všechny. Zaškrtněte políčko vedle Vždy zavřete všechny karty nastavte toto jako výchozí chování při zavření okna prohlížeče.

Jak seskupit karty?

Seskupení karet

 1. V počítači spusťte Chrome.
 2. Klikněte na Nová karta .
 3. Klikněte na kartu pravým tlačítkem a vyberte Přidat do nové skupiny. Úprava skupiny karet: Klikněte pravým tlačítkem na barevný kruh nebo název vlevo. Můžete: Pojmenovat skupinu. Přidat do skupiny další karty. Odstranit skupinu.
Jak otevřít lištu záložek? Jak lištu záložek zobrazit nebo skrýt:
 1. Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte Nastavit lišty….
 2. Klikněte na tlačítko Nástrojové lišty ve spodní části okna.
 3. Klikněte na položku Lišta záložek, která se tím zaškrtne. Pro skrytí Lišty záložek zrušte zaškrtnutí této položky.
 4. Klikněte na Hotovo.

Jak skryt lištu záložek?

Spusťte Chrome, klikněte na ikonu nabídky, přejděte na „Záložky“ a poté klikněte na „Zobrazit panel záložek“. Případně můžete stisknout Ctrl + Shift + B (v systému Windows) nebo Command + Shift + B (v systému macOS). Kde je lišta záložek na chromu? Záložky

 1. V počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Záložky. Správce záložek.
 3. Vpravo od záložky klikněte na šipku dolů Upravit.

Jak zálohovat záložky Chrome Android?

Kromě toho můžete exportovat záložky Chrome na Android na SD kartu pro zálohování. Krok 1Nainstalujte si aplikaci Správce záložek a spusťte ji v telefonu Android. Krok 2Otevřete aplikaci a roztřiďte záložky podle data nebo názvu. Krok 3Přejděte na obrazovku nabídky a vyberte možnost zálohování. Jak vymazat všechny záložky Chrome? Jak odstranit záložky v aplikaci Chrome

Klepněte na ikonu ikona se třemi tečkami otevřete nabídku. Využít Záložky v nabídce, Pokud máte více složek, klepnutím otevřete složku a zobrazte záložky, které obsahuje. Chcete-li odstranit jednu záložku, přejeďte po ní doleva a klepněte na Vymazat.

Kde najdu záložky?

Spusťte vyhledávání (Start/Hledat) a zadejte vyhledávání souboru bookmarks. html. Opět si nalezené soubory otevřete a podívejte se, jestli jeden z nich neobsahuje původní záložky. Pokud neuspějete, spusťe vyhledávání ještě jednou a tentokrát pátrejte po souboru bookmarks.

By Swihart Alberic

Co znamená zkratka 4K? :: Jak nastavit automatické obnovení stránky?
Užitečné odkazy