Domovská stránka > K > Kolik Stojí Discord?

Kolik stojí Discord?

Uživatelé mohou službu používat zdarma, Discord ale nabízí také doplňkové předplatné Nitro, které za 9,99 USD měsíčně nabízí například lepší emotikony, streamování videa v HD či sdílení větších souborů. Discord aktuálně hlásí přes 140 milionů aktivních uživatelů měsíčně.

Přečtěte si více

Jak se používá Discord?

Klikněte na svého přítele na levé straně a můžete jim posílat zprávy, kliknutím na ně zavolat a také videochat. Discord vám nabízí spoustu způsobů, jak chatovat a komunikovat se svými přáteli. Můžete použít jednoduchý text, emotikony a dokonce přidat gif. Jak ovládat Discord? Co se dozvíte v článku

  1. Připojení nebo vytvoření serveru Discord.
  2. Zajistěte si dostatečnou úroveň zabezpečení pomocí dvoufázového ověření
  3. Discord a konfigurace oznámení
  4. Udržujte si pořádek pomocí složek pro servery.
  5. Neničte si dobré vztahy a používejte značky (tagy) typu spoiler.
  6. Zkuste psát ve značkovacím jazyku Markdown.

Tak jak se přihlásit na discord?

Jděte na následující webovou stránku: https://discordapp.com/download a. Pokud používáte spíše smartphone a ne počítač/notebook, použijte tento QR kód: 2. Stáhněte Discord buď do počítače nebo do smartphonu. Kdo vlastní Discord?

VývojářDiscord Inc. (Původně Hammer And Chisel)
PlatformamacOS Linux iOS Android webový prohlížeč Microsoft Windows
Vyvíjeno vJavaScript, Rust, React, Elixir
Typ softwaruVoIP komunikace, Chatování, Videokomunikace, Sociální média
Licenceproprietární licence

Tak kolik stojí nitro na discordu?

Discord Nitro předplatné stojí 230 Kč na 1 měsíc. Když to vezmeme v úvahu, jak změnit profilovku na discordu? Chcete-li změnit svůj profilový obrázek na službě Discord, přejděte nejprve do uživatelských nastavení. Poté přejděte na kartu "Můj účet" a přejděte dolů na tlačítko "Upravit" vedle svého profilového obrázku. Odtud můžete nahrát nový obrázek nebo odstranit svůj stávající profilový obrázek.

Můžete se také zeptat, jak udělat skrytou zpravu na discordu?

Chcete-li přidat značku spoileru na textovou zprávu, zadejte "/ spoiler" na začátku zprávy. Odesílání "/ spoiler Toto je zpráva Spoiler" v serveru Discord Server skryje zprávu, dokud jej příjemci rozhodnou zobrazit. Alternativně můžete na začátku a na konci zprávy zadat dvě svislé pruhy. Jak spustit stream na Discordu? Nejprve je třeba do zařízení nainstalovat aplikaci Discord. Jakmile aplikaci nainstalujete, otevřete ji a přihlaste se pomocí svého účtu. Po přihlášení se musíte připojit k serveru, který má nastavený kanál pro streamování. Chcete-li se k serveru připojit, klikněte na ikonu "+" v levém postranním panelu a zadejte název serveru nebo kód pozvánky.
Jakmile jste na serveru, přejděte na kanál, ve kterém chcete streamovat. Chcete-li zahájit streamování, klikněte na tlačítko "Go Live" v levém dolním rohu obrazovky. Zobrazí se vyskakovací okno s výzvou k výběru zdrojů zvuku, které chcete do vysílání zahrnout. Můžete také zvolit, zda chcete do streamu zahrnout svou webovou kameru. Po výběru zdrojů zvuku klikněte na tlačítko "Start Streaming".

Jak pridat na Discord bota?

Přidání bota Discord probíhá ve dvou krocích. Nejprve je třeba vytvořit aplikaci Discord. Za tímto účelem přejděte na vývojářský portál Discord a přihlaste se pomocí svého účtu Discord. Poté klikněte na tlačítko "Vytvořit aplikaci". Aplikaci pojmenujte a poté klikněte na tlačítko "Create" (Vytvořit).
Dále musíte pro svou aplikaci Discord vytvořit uživatele bota. To provedete tak, že přejdete na kartu "Bot" a kliknete na tlačítko "Add Bot". Dejte botovi uživatelské jméno a klikněte na tlačítko "Uložit změny".
Nakonec musíte svého bota pozvat na svůj server Discord. To provedete tak, že přejdete na kartu "OAuth2" a zaškrtnete rozsah "bot". Poté zkopírujte adresu URL a vložte ji do prohlížeče. Z rozbalovací nabídky vyberte svůj server Discord a klikněte na tlačítko "Authorize".

By Orian Hric

Jak funguje můj disk? :: Jak odinstalovat program?
Užitečné odkazy