Domovská stránka > J > Jak Odinstalovat Program?

Jak odinstalovat program?

Smazání nainstalovaných aplikací

  1. Otevřete aplikaci Obchod Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  4. Klepněte na název aplikace, kterou chcete smazat. Odinstalovat.

Přečtěte si více

Tak jak odinstalovat předinstalované aplikace?

Na Androidu stačí podržet prst na aplikaci a zvolit „Odinstalovat“. Na iPhonu a iOS zařízeních je postup podobný – podržte prst na ikoně aplikace, klikněte na zobrazený křížek a následně potvrďte smazání. Jak odinstalovat Programy ve Windows 10? Kliknutím na tlačítko Start otevřete nabídku Start. Po otevření nabídky Start klikněte na položku Ovládací panely. Po otevření okna Ovládacích panelů klikněte v kategorii Programy na možnost Odinstalovat program. V zobrazeném seznamu vyberte program, který chcete odinstalovat/odebrat.

A další otázka, jak odinstalovat skryté programy?

Ashampoo UnInstaller 10 je kompletní odinstalační program, který vám pomůže odinstalovat programy beze zbytků. Díky tomu získáte více místa na disku. Používá sofistikované metody skenování a čištění, které dalece přesahují možnosti systému Windows. Jak odstranit Edge? Jak odinstalovat Microsoft Edge ze systému Windows 10…

Klikněte na Aplikace. Klikněte na Aplikace & funkce. Vyberte položku Microsoft Edge. Klikněte na tlačítko Odinstalovat.

Lidé se také ptají, jak odstranit windowsapps?

Musíš se nejprve přihlásit na účet s správy správce počítače (pokud znáš heslo). Pokud ano, musíš nejprve převzít vlastnictví složky a pak budeš moci změnit práva tak aby jsi ji mohl smazat. Co dělat když mi nejde odinstalovat program? Pokud se vám nedaří program odinstalovat, můžete zkusit několik věcí:
1. Zkuste použít odinstalační program třetí strany
Existuje několik odinstalačních programů třetích stran, které dokáží vynutit odinstalování nepoddajných programů. Iobit Uninstaller a Revo Uninstaller jsou dvě oblíbené možnosti.
2. Použijte vestavěný odinstalátor systému Windows
Pokud odinstalátor třetí strany nefunguje, můžete zkusit použít vestavěný odinstalátor systému Windows. Za tímto účelem přejděte do Ovládacích panelů a vyberte možnost "Přidat nebo odebrat programy" (nebo "Programy a funkce" v systému Windows Vista/7). Vyhledejte program, který chcete odinstalovat, a klikněte na tlačítko "Odinstalovat".
3. Ruční odstranění souborů programu
Pokud výše uvedené dvě metody nefungují, můžete zkusit odstranit soubory programu ručně. Tento postup by měl být prováděn pouze v krajním případě, protože může potenciálně způsobit problémy s dalšími programy v počítači. Za tímto účelem přejděte do složky C:\Program Files (nebo C:\Program Files (x86) v 64bitovém systému) a odstraňte složku programu, který chcete odinstalovat. Možná bude také nutné odstranit program z registru.

Jak odinstalovat váš telefon Windows 10?

Přejděte do sekce „Služba“ → „Odinstalovat programy“. klikněte pravým tlačítkem na záznam aplikace "Váš telefon" a vyberte „Odinstalovat“. Jak změnit Jazyk? Jazyk v počítači můžete změnit několika různými způsoby. Pokud chcete změnit jazyk celého operačního systému, musíte změnit nastavení v Ovládacích panelech. To provedete tak, že přejdete do nabídky Start a klepnete na položku Ovládací panely. Jakmile se ocitnete v Ovládacích panelech, musíte najít část "Oblast a jazyk". V této části budete moci změnit jazyk operačního systému.
Pokud chcete změnit jazyk pouze některých programů, budete muset změnit nastavení v těchto programech. Například pokud chcete změnit jazyk webového prohlížeče, budete muset přejít do nastavení webového prohlížeče a změnit jazyk tam.

Jak změnit Jazyk ve Windows 10?

Chcete-li změnit jazyk v systému Windows 10, musíte přejít do nabídky "Nastavení". Jakmile se ocitnete v nabídce "Nastavení", budete muset vybrat možnost "Čas a jazyk". V nabídce "Čas a jazyk" budete muset vybrat možnost "Oblast a jazyk". Zde budete moci přidávat nebo odebírat jazyky a také měnit svůj primární jazyk.

By Johann

Kolik stojí Discord? :: Jak restartovat Samsung a52?
Užitečné odkazy