Domovská stránka > J > Jak Kontaktovat Facebook Support?

Jak kontaktovat Facebook support?

Neexistuje způsob, jak Facebook kontaktovat přímo

Facebook dodnes neposkytuje přímou uživatelskou podporu, to znamená, že veškeré své požadavky a stížnosti musíte řešit přes formuláře. Neexistuje e-mail, na který byste mohli napsat, ani telefon, na nějž byste v případě potřeby mohli zavolat.

Přečtěte si více

Tak jak se spojit s facebookem?

Z hlediska e-mailu jsou mi známy tyto adresy:

  1. [email protected] - určený pro ty, kteří u Facebooku spendují vyšší částky.
  2. Pokud u Facebooku neutrácíte balík, směřujte raději svůj dotaz v angličtině na [email protected], kde vám odpoví do 24 hodin bez ohledu na výši spendu.
Jak kontaktovat Messenger? Jak mohu nahlásit problém s aplikací Messenger?
  1. V levém horním rohu části Chaty klepněte na svůj profilový obrázek.
  2. Posuňte se do dolní části stránky a klepněte na Nahlásit technický problém.
  3. Do textového pole napište popis problému, včetně toho, co jste dělali, když jste na problém narazili.
  4. Klepněte na Odeslat.

Pokud jde o to, jak nahlasit hacknuty facebook?

Přejděte na profil účtu, který se vydává na někoho jiného. Pokud ho nemůžete najít, zkuste vyhledat jméno, které je na daném profilu uvedené. Případně požádejte své přátele, jestli vám na něj můžou poslat odkaz. Pod úvodní fotkou klikněte na Další a vyberte Nahlásit. Jak poslat mail na Facebook? email na facebookfacebookemail

email na facebook

PředmětAutorDatum
Když jsem nedávno zkoumal možnosti nastavení, tak tam mám pocit bylo i tohle. poslední Potkan007 18.05.2013 11:44Potkan00718.05.2013 11:44

Jak obejít blokování na Facebooku?

Základní omezení můžete obejít pomocí proxy nebo webového anonymizéru, například anonymouse.org nebo unblockf.com (na vlastní riziko). Vyzkoušet můžete také distribuované anonymizérské sítě (Anonymous P2P). Správci sítě stačí, aby zakázal např. v OpenDNS kategorii Anonymizérů. Jak přidat další účet na Facebook? Jak propojit účet Facebook

  1. V navigačním panelu klikněte na ikonu Údaje o účtu a klikněte na možnost Nastavení účtu.
  2. Klikněte na Propojené účty.
  3. Klikněte na tlačítko Připojit účet pro Facebook.
  4. Přihlaste se k účtu, který spravuje facebookovou stránku nebo klikněte na tlačítko Vytvořit nový účet.

Jak dlouho trva kontrola Facebooku?

Ovšem proces kontroly trvá od 7 dní až po 1 měsíc. Také, jak spojit dvě stránky na facebooku? Klepněte na Obecné a potom na Sloučit stránky. Zadejte heslo na Facebook a klepněte na Pokračovat. Klepnutím na Vybrat stránku vyberte dvě stránky, které chcete sloučit, a klepněte na Pokračovat. Klepněte na Požádat o sloučení.

Jak najit osobu na Messengeru?

Jak zjistit, kdo je v Messengeru aktivní: Lidé, kteří se zobrazí na kartě Aktivní nebo mají vedle svého jména ikonu jsou nebo nedávno byli aktivní v Messengeru či na Facebooku.

By Luella

Proč mi nejde Messenger? :: Co delat kdyz mi Hacknou FB?
Užitečné odkazy