Domovská stránka > J > Jak Odinstalovat Facebook?

Jak odinstalovat Facebook?

Odinstalace aplikace Facebook ze systému Android:

  1. Přejděte do nastavení telefonu a otevřete správce aplikací.
  2. Klepněte na Facebook.
  3. Klepněte na možnost Odinstalovat.

Přečtěte si více

Co to je Facebook Lite?

Facebook Lite se od Facebooku pro Android nebo iOS liší takto: Nabízí jen hlavní funkce Facebooku. Využívá méně mobilních dat a zabírá v mobilním telefonu méně místa. Funguje dobře ve všech sítích včetně 2G. Jak si aktualizovat Facebook? Nejnovější verze aplikací Facebooku najdete tak, že přejdete na stránku Facebook pro mobilní telefony nebo do obchodu aplikací pro váš telefon (například App Store, Google Play). Tady si můžete prohlédnout novinky týkající se aplikace a nainstalovat nejnovější verzi.

Jak odstranit Facebook z mobilu?

Samsung u vybraných modelů chytrých telefonů nabízí předinstalovanou aplikaci Facebook společně s možností její deaktivace. Aplikace neběží, pokud je vypnuta. To lze jednoduše provést tak, že uživatel podrží prstem ikonu aplikace a vybere možnost "Vypnout". Jak odinstalovat Facebook z počítače? Klasické prostředí mobilního prohlížeče

Posuňte se do oddílu Vaše informace na Facebooku a klepněte na Vlastnictví a nastavení účtu. Klepněte na Deaktivace a odstranění a vyberte Odstranit účet. Klepněte na Pokračovat v odstranění účtu a vyberte Odstranit účet.

Můžete se také zeptat, jak zrušit fb na mobilu?

Postup, jak zrušit Facebook účet je následující:

  1. přejděte do nastavení,
  2. otevřete sekci „Vaše informace na Facebooku“,
  3. zobrazte „Odstranění vašeho účtu a informací“,
  4. vyberte deaktivaci účtu, případně odstranění účtu.
Co je aplikace Lite? Jak název napovídá, Facebook Lite je odlehčená verze standardní aplikace. Byl navržen pro zařízení s Androidem, která nedokážou zvládnout objemnost a čerpání energie standardní aplikací. Facebook Lite byl konkrétně rozebrán na velikost a požadavky na systémové prostředky, takže využívá méně RAM, CPU a dat.

Také, jak se dostat na facebook bez hesla?

Ke svému Facebook účtu se možná dostanete přes jiný e-mail nebo telefonní číslo, které máte uvedené u svého účtu. V počítači nebo mobilním telefonu, prostřednictvím kterého jste se přihlásili k Facebook účtu, přejděte na facebook.com/login/identify a postupujte podle pokynů. Jak se odhlásit na Facebooku? Přihlaste se do svého profilu, přejděte do Nastavení -> Zabezpečení a přihlášení -> Kde jste přihlášeni -> Vyberte zařízení, která se zdají podezřelá, a odhlaste se z nich klepnutím na tři tečky na pravé straně a potvrzením volby „Odhlásit se“.

Proč blbne Facebook?

Nedostupnost Facebooku nemusí být vždy způsobená výpadkem na straně sociální sítě. Může jít také o obyčejný výpadek vašeho internetového připojení. Pokud vám Facebook nejde, zkontrolujte nejdříve, jestli se vám načítají jiné internetové stránky a zda vám fungují další online služby.

By Stelle Ohalloran

Co znamená aktualizovat stav na Facebooku? :: Jaký je zásadní rozdíl mezi filé serverem a FTP serverem?
Užitečné odkazy