Domovská stránka > K > Kdy Se Spyware Může Dostat Do Vašeho Počítače?

Kdy se spyware může dostat do vašeho počítače?

Spyware může do počítače přicházet prostřednictvím mnoha kanálů. Nejčastějším zdrojem je nicméně piggybacking spyware – v podstatě jde o situaci, kdy se program tajně instaluje vedle jiného (často důvěryhodnějšího) programu, který jste si zvolili ke stažení.

Přečtěte si více

Jak se zbavit Poshukach?

ATF-Cleaner je jednoduchý nástroj na odstranění historie z webového prohlížeče. Program dokáže odstranit cache, cookies, historii a další stopy po surfování na Internetu. Mezi podporované prohlížeče patří Internet Explorer, Firefox a Opera. Aplikace navíc umí odstranit dočasné soubory Windows, vysypat koš atd. A další otázka, jak se živí viry? živým

Viry
(nekategorizováno)Viry (Vira syn. Virae)
skupiny

Co nepatří mezi malware?

Naopak, software, který sice obsahuje chyby (které mohou způsobit škodu), ale byl napsán pro legitimní účely, by neměl být označován jako malware. A další otázka, jaké druhy hrozeb mohou napadnout počítač? Typy ohrožení

Mezi nejrozšířenější hrozby patří malware, spyware, adware, phishing, viry, trojské koně, červi, rootkity, ransomware a programy pro neautorizované změny nastavení prohlížeče.

Co jsou to Makroviry?

Makroviry jsou specifickou skupinou virů, která se šíří prostřednictvím dokumentu, nikoliv prostřednictvím programů jako "klasické viry". Makroviry využívají toho, že dokumenty určitého formátu mohou obsahovat kód, který je spuštěn při práci s dokumentem a který může být virem infikován. Co dělá vir? Počítačový vir je škodlivý program, který se sám šíří bez vědomí uživatele kopírováním do jiného spustitelného programu nebo dokumentu. Účelem viru je infikovat zranitelné systémy, získat kontrolu nad zařízením a ukrást citlivá data uživatelů.

Co je to počítačový červ?

Počítačoví červi jsou zákeřné viry, které se snaží nakazit co největší množství počítačů. Také mohou výrazně zpomalit váš počítač nebo způsobit jiné škody. Co to je aplikační software? Aplikační software (zkráceně aplikace, slangově apka nebo appka) je v informatice programové vybavení počítače (tj. software), které umožňuje provádět nějakou užitečnou činnost (řešení konkrétního problému, interaktivní tvorbu uživatele – např. textový procesor apod.).

Jak si zabezpečit svůj počítač?

Jak zabezpečit počítač

  1. Používejme legální software.
  2. Operační systém a nainstalované aplikace udržujme vždy aktuální
  3. Pravidelně aktualizujme všechny aplikace, které máme na počítači nainstalovány.
  4. Používejme firewall.
  5. Používejme antivirové programy.
  6. Uživatelské účty mějme vždy zabezpečeny bezpečným heslem.

By Bourn

Jak získat aktivační kód? :: Jak škodí adware?
Užitečné odkazy