Domovská stránka > J > Jak Získat Aktivační Kód?

Jak získat aktivační kód?

Pro získání aktivačního kódu vložte kartu do bankomatu nebo kartu přiložte k bezkontaktní čtečce. Pomocí chytrého zařízení nebo platební nálepky kód bohužel nezískáte.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak aktivovat george klíč?

George klíč – návod jak aplikaci aktivovat a používat

  1. Nainstalujte aplikaci George klíč Aplikaci George klíč stáhněte na svůj telefon.
  2. Spusťte aplikaci George klíč
  3. Povolte přístup k informacím o vašem telefonu.
  4. Zadejte své přihlašovací údaje.
  5. Vyplňte datum narození
  6. Zadejte aktivační kód.
  7. Zadejte kód z SMS.
  8. Zvolte PIN.
Jak funguje George klíč? Kromě aplikace mobilního bankovnictví je potřeba si do chytrého telefonu stáhnout i aplikaci George klíč. Při potvrzování transakce se pak v George klíči zobrazí potvrzovací kód, který vám George klíč vygeneruje. Tím potvrdíte transakci a ta je následně autorizována.

Tak jak získat aktivační kód Česká spořitelna?

Nový aktivační kód můžete získat v našich bankomatů, na pobočce, nebo v klientském centru na bezplatné lince 800 207 207, pokud máte aktivní metodu Heslo + SMS a Ověření hlasem. Kód lze získat pouze s plastovou kartou, nikoli pomocí chytrého zařízení nebo nálepky. Může se také zeptat, jak ziskat aktivacni kód Čsob? V internetovém bankovnictví najdete aktivační kód v hlavním menu v položce Mobilní aplikace. V bankomatech ČSOB získáte aktivační kód v hlavním menu pomocí volby „Smart klíč“. Volba je dostupná pouze v českém jazyce. Bankomat vám vydá stvrzenku s aktivačním kódem, který načtete během aktivace aplikace.

Jak získat Smart klic?

V internetovém bankovnictví najdete aktivační kód v hlavním menu v položce Mobilní aplikace. V bankomatech ČSOB získáte aktivační kód v hlavním menu pomocí volby „Smart klíč“. Bankomat vám vydá stvrzenku s aktivačním kódem, který načtete během aktivace aplikace. Proč mi nejde aktivovat George klíč? Zkontrolujte, že heslo, které zadáváte při přihlášení, je správné a neobsahuje nepovolené znaky a mezery. Pokud si vaše heslo nepamatujete, využijte proces pro obnovení hesla. Zkontrolujte, že do aplikace George klíč zadáváte správný 6místný PIN (případně, že používáte správný otisk prstu).

Podle toho, jak si aktivovat george?

Ověřte, že máte v telefonu nebo tabletu nainstalovanou aplikaci George klíč. V mobilní aplikaci George nebo jiné mobilní aplikaci klikněte na tlačítko přihlášení. Dojde k automatickému probuzení aplikace George klíč. Zkontrolujte informace o přihlášení, pokud všechno souhlasí, klikněte na tlačítko Potvrdit. A další otázka, jak aktivovat george na novém telefonu? Pokud si pořídíte nový telefon nebo tablet a budete ho používat s vaším bezpečnostním telefonním číslem, pak stačí nainstalovat aplikaci George klíč na toto nové zařízení. Do aplikace se přihlásíte pomocí vašeho uživatelského jména, data narození a 6místného PINu.

Jak udělat George klíč?

Pokud máte aktivní bezpečnostní metodu heslo + SMS, můžete na zařízení s bezpečnostním telefonním číslem (většinou je to váš mobilní telefon) provést aktivaci aplikace George klíč i bez aktivačního kódu.

By Chow

Jak se přihlásit přes George klíč? :: Kdy se spyware může dostat do vašeho počítače?
Užitečné odkazy