Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Mi Nejde Aktualizovat Ios?

Co delat kdyz mi nejde aktualizovat iOS?

Jestliže vám tedy systém píše, že není možné aktualizaci iOS stáhnout, popřípadě že není možné zkontrolovat aktualizace, tak se ujistěte, že jste připojeni ke stabilní a rychlé Wi-Fi. Vyhněte se tedy například veřejným Wi-Fi sítím, například v kavárnách či obchodních centrech.

Přečtěte si více

Jak aktualizovat iPhone 6 na iOS 15?

Aktualizace na iOS 15 nebo iPadOS 15

  1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.
  2. Možná se vám zobrazí dvě možnosti aktualizace softwaru. Můžete se rozhodnout dál používat iOS nebo iPadOS 14 a přitom dostávat důležité aktualizace zabezpečení.
  3. Klepněte na Nainstalovat.
Lidé se také ptají, jak preinstalovat iphone 6? Instalace přes telefon

Instalaci nové softwarové aktualizace systému iOS provedete přes iPhone v aplikaci Nastavení, kde stačí navštívit sekci Obecné a poté Aktualizace softwaru. V této podsekci následně dostupný update naleznete a následně si jej můžete nainstalovat.

Také, kdy vyjde ios 16?

Je téměř jistotou, že se v pondělí 6. června 2022 dočkáme představení nového operačního systému pro telefony iPhone s označením iOS 16. Jak stáhnout iOS bez wifi? Aktualizujte systém iOS svého iPhonu pomocí iTunes

Software iTunes umožňuje aktualizovat iPhone bez wifi. Nejprve se musíte ujistit, že jste zálohovali svá data, abyste zajistili, že během procesu aktualizace systému nebude nic ztraceno.

Jak stahovat aplikace na iPhone?

Jak získat aplikace

  1. Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci App Store.
  2. Procházejte karty Dnes, Hry, Aplikace nebo Arcade a najděte aplikace, které se vám líbí. Nebo klepněte na kartu Hledat a vyhledejte něco konkrétního.
  3. Klepněte nebo klikněte na cenu nebo na tlačítko Získat.
Také, jak aktualizovat ios 93 5 do 10? Na tuto otázku neexistuje univerzální odpověď, protože nejlepší způsob aktualizace zařízení se systémem iOS se může lišit v závislosti na konkrétní situaci. Obecně však můžete zařízení se systémem iOS aktualizovat tak, že přejdete do aplikace Nastavení, klepnete na kartu Obecné a vyberete možnost Aktualizace softwaru. Pokud je pro vaše zařízení k dispozici aktualizace, zobrazí se zde a vy můžete klepnutím na Stáhnout a nainstalovat zahájit proces aktualizace.

Pokud jde o to, jak aktualizovat ios 93 6?

Jak je již standardem, aktualizaci si můžete stáhnout v kategorii Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. Jak dlouho se aktualizuje iOS 14? Aktualizace na iOS 14 obvykle trvá přibližně 30 minut.

Jak aktualizovat iPhone přes Macbook?

Za předpokladu, že chcete iPhone aktualizovat prostřednictvím Macbooku, musíte iPhone k Macbooku připojit pomocí kabelu USB. Po připojení zařízení byste měli na Macbooku spustit aplikaci iTunes. Po otevření iTunes klikněte na ikonu zařízení v levém horním rohu okna iTunes. Tím se zobrazí souhrnná stránka pro váš iPhone. Na souhrnné stránce by měla být možnost zkontrolovat aktualizace. Jakmile na tuto možnost kliknete, iTunes zkontrolují všechny aktualizace, které jsou pro váš iPhone k dispozici. Pokud jsou nějaké aktualizace k dispozici, bude vám nabídnuta možnost je stáhnout a nainstalovat.

By Zsolway Stamour

Jak přidat Google Disk na plochu? :: Jak citovat v textu online zdroj?
Užitečné odkazy