Domovská stránka > J > Jak Používat Nfc V Mobilu?

Jak používat NFC v mobilu?

Dá se říci, že telefon s NFC lze používat místo platební karty. Zda Váš telefon podporuje NFC zjistíte z technické specifikace nebo ze systémového nastavení přímo v mobilu, kde byste měli najít přepínač NFC. Při zapnuté funkci NFC pak stačí přiložit k platebnímu terminálu mobil a proběhne platba.

Přečtěte si více

Jak dostat do telefonu NFC?

Jděte do systémového nastavení. V sekci Sítě klepněte na poslední možnost Více. Pokud váš telefon podporuje NFC, bude zde sekce NFC a v ní na prvním místě přepínač pro vypnutí/zapnutí. Co je bezdrátová technologie NFC? NFC je zkratka anglického spojení Near Field Communication (Komunikace na blízkou vzdálenost) a slouží k bezdrátové komunikaci mezi jednotlivými elektrickými přístroji. Díky stále většímu rozšíření nám NFC může značně urychlit některé situace, které nastanou v každodenním životě.

Pokud jde o to, jak zjistit jestli má telefon nfc?

Zjistit, jestli váš telefon má NFC, můžete ve vašem systémovém nastavení v záložce Připojení nebo Bezdrátová připojení a sítě. Přepínač NFC byste měli najít v nabídce. Také můžete zjistit, zda telefon podporuje NFC, rychlým pohledem. Obyčejně jsou telefony označeny logem s N. Může se také zeptat, jak vypnout nfc? Pokud chcete tuto funkci vypnout, otevřete Nastavení, vyhledejte a přejděte do Aplikace a přejděte do nabídky Peněženka > Úložiště > Mazání dat. Poté znovu otevřete aplikaci Peněženka. Když se zobrazí výzva s informací o automatické zapnutí NFC při každém otevření aplikace Peněženka, vyberte možnost ZRUŠIT.

Jak se plati mobilem?

V obchodě, kde přijímají platby mobilem, stačí zařízení (telefon nebo chytré hodinky) přiložit k bezkontaktnímu terminálu a je hotovo. Pokud hodnota nákupu při platbe pomocí Google Pay převýší 500 Kč, bude potřeba odemknout telefon pomocí PINu, hesla, zámku, otisku prstu nebo skenu obličeje. Podle toho, jak se platí gopay? Do rozhraní platební brány zadá údaje platební karty – číslo karty, datum platnosti a opíše CVC kód ze zadní strany karty. Platbu pak zákazník potvrdí – zmáčkne tlačítko Zaplatit. Systém GoPay obdrží požadavek na platbu a následně posílá požadavek na schválení platby do autorizačního centra.

Jak zapnout NFC v telefonu?

Zapnutí NFC (Near Field Communication)

  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.
  3. Zapněte možnost Používat NFC.
Jak zapnout NFC Xiaomi? Otevřete Nastavení. Pokračujte do sekce Připojení a sdílení. Jestliže je v této sekci přepínač NFC, pak ho váš telefon podporuje.

Jak aktivovat NFC na iphone?

NFC, tedy bezdrátovou komunikaci mezi dvěma zařízeními, můžete ve svém telefonu zapnout v systémovém nastavení, v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další. Zde si jednoduše vyhledáte zkratku NFC a vyberete možnost zapnout.

By Harlen

Jak nahrat kartu do telefonu? :: Proč nejde Google Pay?
Užitečné odkazy