Domovská stránka > J > Jak Nahrat Kartu Do Telefonu?

Jak nahrat kartu do telefonu?

Toto „placení přes mobil“ je velmi jednoduché: Vezmete do ruky telefon, přiložíte jej k terminálu stejně jako běžnou bezkontaktní kartu, zadáte do něj PIN a máte zaplaceno. Nejpromyšlenější jsou komplexní řešení jako Google Pay nebo Apple Pay, přičemž obě jmenované služby už bez problémů běží i v Česku.

Přečtěte si více

Co znamená NFC na kole?

NFC je zkratka pro “Near Field Communication” a podle Wikipedie jde o “modulární technologii radiové bezdrátové komunikace mezi elektronickými zařízeními na velmi krátkou vzdálenost (do 4 cm) s přiblížením přístrojů.” V podstatě je to tedy způsob, jakým váš telefon může bezdrátově komunikovat s jiným zařízením ve své Co je NFC v hodinkach? NFC (Near Field Communication) je moderní bezdrátová technologie určená k rychlému přenosu dat mezi dvěma zařízeními. Hlavní výhodou je rychlé a snadné používání. Chytré hodinky s NFC čipem stačí k druhému zařízení pouze přiložit na vzdálenost až 4 cm a systém provede vše za vás.

Jak platit mobilem bez NFC?

Třetí je alternativou k druhé, figuruje na pozici náhradníka za platební karty, avšak nevyžaduje přítomnost NFC v telefonu. Můžete ji tedy používat i na levnějších telefonech. Tato metoda placení telefonem bez NFC funguje tak, že naskenujete QR kód, který vás odkáže do speciální aplikace, v níž provedete platbu. Lidé se také ptají, jak vyzkoušet funkčnost nfc? Krok 2: Zjištění technologie NFC v telefonu

  1. Otevřete Nastavení .
  2. Do pole Prohledat nastavení zadejte „NFC“.
  3. Klepněte a zapněte NFC. Pokud nemůžete funkci NFC najít, s vaším telefonem nelze platit bezkontaktně.

Když to vezmeme v úvahu, jak povolit bezkontaktní platby?

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakce

  1. Otevřete aplikaci Google Pay .
  2. Vlevo nahoře klepněte na ikonu nabídky. Platební metody.
  3. Vedle platební metody, kterou chcete nastavit pro bezkontaktní platby, vyberte Povolit bezkontaktní platby.
  4. Podle pokynů platební metodu ověřte.
Můžete se také zeptat, proč nejde google pay? Existuje několik důvodů, proč služba Google Pay nemusí fungovat. Jedním z nich může být to, že vaše banka nebo vydavatel karty v současné době službu Google Pay nepodporuje. Dalším důvodem může být, že váš telefon není s Google Pay kompatibilní. Seznam kompatibilních telefonů si můžete prohlédnout zde: https://support.google.com/pay/answer/7647986?hl=en. Nakonec se ujistěte, že je v nastavení telefonu zapnutá funkce NFC.

Můžete se také zeptat, jak nastavit placení mobilem airbank?

Platby mobilem si snadno zdarma zapnete: V mobilní aplikaci Menu / Služby / Karty a nálepky Otevřete si detail karty a zvolte Přidat do Google Pay. Půjde to ale jen s telefonem, který NFC podporuje. S Google Pay můžete také vybírat z bezkontaktních bankomatů a kontrolovat zůstatek… Jak platit mobilem Čsob? Abyste mohli platit pomocí Čsob mobile, musíte mít ve svém mobilním zařízení nainstalovanou aplikaci Čsob. Jakmile budete mít aplikaci nainstalovanou, budete si muset vytvořit účet a přidat informace o svém bankovním účtu. Jakmile tak učiníte, budete moci aplikaci Čsob používat k placení za zboží a služby.

Když to vezmeme v úvahu, jak dokončit platbu na gopay?

Předpokládáme, že chcete podrobnou odpověď na to, jak používat GoPay:
GoPay je služba digitální peněženky dostupná v Indonésii. Je podobná jiným digitálním peněženkám, jako je Apple Pay nebo Google Pay. Pomocí GoPay můžete platit za zboží a služby, převádět peníze jiným uživatelům GoPay a platit účty.
Chcete-li provést platbu pomocí GoPay, musíte svůj účet GoPay propojit s debetní nebo kreditní kartou. To provedete tak, že v aplikaci GoPay přejdete do sekce "Platební metoda" a vyberete možnost "Přidat platební metodu". Po přidání platební metody můžete platby provádět tak, že v aplikaci vyberete možnost "Zaplatit" a zadáte částku, kterou chcete zaplatit.

By Bary Lomangino

Na kolika zařízeních funguje Netflix? :: Jak používat NFC v mobilu?
Užitečné odkazy