Domovská stránka > J > Jak Nahrat Kartu Do Telefonu?

Jak nahrat kartu do telefonu?

Toto „placení přes mobil“ je velmi jednoduché: Vezmete do ruky telefon, přiložíte jej k terminálu stejně jako běžnou bezkontaktní kartu, zadáte do něj PIN a máte zaplaceno. Nejpromyšlenější jsou komplexní řešení jako Google Pay nebo Apple Pay, přičemž obě jmenované služby už bez problémů běží i v Česku.

Přečtěte si více

Co znamená NFC na kole?

NFC je zkratka pro “Near Field Communication” a podle Wikipedie jde o “modulární technologii radiové bezdrátové komunikace mezi elektronickými zařízeními na velmi krátkou vzdálenost (do 4 cm) s přiblížením přístrojů.” V podstatě je to tedy způsob, jakým váš telefon může bezdrátově komunikovat s jiným zařízením ve své Co je NFC v hodinkach? NFC (Near Field Communication) je moderní bezdrátová technologie určená k rychlému přenosu dat mezi dvěma zařízeními. Hlavní výhodou je rychlé a snadné používání. Chytré hodinky s NFC čipem stačí k druhému zařízení pouze přiložit na vzdálenost až 4 cm a systém provede vše za vás.

Jak platit mobilem bez NFC?

Třetí alternativou je náhradníkem k druhé a nevyžaduje přítomnost NFC v telefonu. Můžete ji tedy používat i na levnějších telefonech. Metoda placení telefonem bez NFC funguje tak, že naskenujete QR kód, který vás odkáže do speciální aplikace, v níž provedete platbu. Lidé se také ptají, jak vyzkoušet funkčnost nfc? Krok 2: Zjištění technologie NFC v telefonu

 1. Otevřete Nastavení .
 2. Do pole Prohledat nastavení zadejte „NFC“.
 3. Klepněte a zapněte NFC. Pokud nemůžete funkci NFC najít, s vaším telefonem nelze platit bezkontaktně.

Když to vezmeme v úvahu, jak povolit bezkontaktní platby?

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakce

 1. Otevřete aplikaci Google Pay .
 2. Vlevo nahoře klepněte na ikonu nabídky. Platební metody.
 3. Vedle platební metody, kterou chcete nastavit pro bezkontaktní platby, vyberte Povolit bezkontaktní platby.
 4. Podle pokynů platební metodu ověřte.
Můžete se také zeptat, proč nejde google pay? Pokud se zákazník pokouší použít aplikaci Google Pay, ale váš terminál transakci neregistruje, zkontrolujte, zda jsou splněny tyto podmínky: Zařízení Android má funkci NFC a systém Lollipop 5.0 nebo novější. Aplikace Google Pay je v nastavení zařízení Android zapnuta.

Můžete se také zeptat, jak nastavit placení mobilem airbank?

Platby mobilem si snadno zdarma zapnete: V mobilní aplikaci Menu / Služby / Karty a nálepky Otevřete si detail karty a zvolte Přidat do Google Pay. Půjde to ale jen s telefonem, který NFC podporuje. S Google Pay můžete také vybírat z bezkontaktních bankomatů a kontrolovat zůstatek… Jak platit mobilem Čsob? Přes aplikace ČSOB Smart nebo i DoKapsy od ČSOB

 1. Přejděte do aplikace ČSOB Smart nebo DoKapsy od ČSOB.
 2. Klepněte „Přidat do Google Pay“ pod příslušnou platební kartou.
 3. Spustí se Google Pay a vše se vyřídí samo.
 4. Hotovo, potvrzení o aktivaci dostanete SMSkou nebo e-mailem.

Když to vezmeme v úvahu, jak dokončit platbu na gopay?

Pokud je platba ve stavu "Vytvořena" nebo "Platební metoda vybrána" zákazník může dokončit platbu kliknutím na tlačítko "Zaplatit". U bankovního převodu se zobrazí platební příkaz, dle kterého je možné platbu zadat v internetovém bankovnictví zákazníka.

By Bary Lomangino

Na kolika zařízeních funguje Netflix? :: Jak používat NFC v mobilu?
Užitečné odkazy