Domovská stránka > J > Jak Vypnout Nfc V Mobilu Huawei?

Jak vypnout NFC v mobilu Huawei?

Pokud chcete tuto funkci vypnout, otevřete Nastavení, vyhledejte a přejděte do Aplikace a přejděte do nabídky Peněženka > Úložiště > Mazání dat. Poté znovu otevřete aplikaci Peněženka. Když se zobrazí výzva s informací o automatické zapnutí NFC při každém otevření aplikace Peněženka, vyberte možnost ZRUŠIT.

Přečtěte si více

Jak se používá NFC?

Zapnutí NFC (Near Field Communication)

  1. V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.
  2. Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.
  3. Zapněte možnost Používat NFC.
Může se také zeptat, jak aktivovat nfc? Zda Váš telefon podporuje NFC zjistíte z technické specifikace nebo ze systémového nastavení přímo v mobilu, kde byste měli najít přepínač NFC. Při zapnuté funkci NFC pak stačí přiložit k platebnímu terminálu mobil a proběhne platba.

Jak zapnout NFC Xiaomi?

Otevřete Nastavení a přejděte do sekce Připojení a sdílení. Jestliže je v této sekci přepínač NFC, tak váš telefon ho podporuje. Jak se plati mobilem? V obchodě, kde přijímají platby mobilem, stačí zařízení (telefon nebo chytré hodinky) přiložit k bezkontaktnímu terminálu a je hotovo. Pokud hodnota nákupu při platbe pomocí Google Pay převýší 500 Kč, bude potřeba odemknout telefon pomocí PINu, hesla, zámku, otisku prstu nebo skenu obličeje.

Co je NFC Huawei?

Podstata Near Field Communication: NFC

NFC je modulární technologie rádiové bezdrátové komunikace mezi elektronickými zařízeními, která probíhá na velmi krátkou vzdálenost (zhruba do 4 cm). Podstatou je přiblížení dvou přístrojů, případně přístroje a NFC štítku tak blízko, aby mohlo dojít k přenosu informací.
Co je NFC v hodinkach? NFC (Near Field Communication) je moderní bezdrátová technologie určená k rychlému přenosu dat mezi dvěma zařízeními. Hlavní výhodou je rychlé a snadné používání. Chytré hodinky s NFC čipem stačí k druhému zařízení pouze přiložit na vzdálenost až 4 cm a systém provede vše za vás.

Můžete se také zeptat, kde je nfc v telefonu?

NFC, tedy bezdrátovou komunikaci mezi dvěma zařízeními, můžete ve svém telefonu zapnout v systémovém nastavení, v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další. Zde si jednoduše vyhledáte zkratku NFC a vyberete možnost zapnout. Jak platit mobilem Bezkontaktne? Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakce

  1. Otevřete aplikaci Google Pay .
  2. Vlevo nahoře klepněte na ikonu nabídky. Platební metody.
  3. Vedle platební metody, kterou chcete nastavit pro bezkontaktní platby, vyberte Povolit bezkontaktní platby.
  4. Podle pokynů platební metodu ověřte.

Také, jak pridat kartu do google pay?

přidatGoogle PayAndroid

Německo

  1. Otevřete aplikaci Google Pay .
  2. Ve spodní části klepněte na Platby.
  3. Ve spodní části klepněte na možnost + Platební metoda.

By Halette Jackel

Co znamená NFC v telefonu? :: Jak aktivovat NFC na iphone?
Užitečné odkazy