Domovská stránka > P > Proč Nejde Google Pay?

Proč nejde Google Pay?

Pokud se zákazník pokouší použít aplikaci Google Pay, ale váš terminál transakci neregistruje, zkontrolujte, zda jsou splněny tyto podmínky: Zařízení Android má funkci NFC a systém Lollipop 5.0 nebo novější. Aplikace Google Pay je v nastavení zařízení Android zapnuta.

Přečtěte si více

Jak nahradit NFC?

Potřebujete jen chytrý telefon s operačním systémem Android a iOS, poté si stáhnete aplikaci InCard, vložíte údaje o jakékoli platební kartě MasterCard nebo Visa, odemknete ji pro platby na internetu a můžete ji začít používat. Jak platit mobilem Čsob? Přes aplikace ČSOB Smart nebo i DoKapsy od ČSOB

  1. Přejděte do aplikace ČSOB Smart nebo DoKapsy od ČSOB.
  2. Klepněte „Přidat do Google Pay“ pod příslušnou platební kartou.
  3. Spustí se Google Pay a vše se vyřídí samo.
  4. Hotovo, potvrzení o aktivaci dostanete SMSkou nebo e-mailem.

Jak placení mobilem Equa bank?

Klient musí mít nastavený zámek obrazovky telefonu, do něj si stáhne mobilní aplikaci Google Pay a zaregistruje si v ní svou platební kartu vydanou Equa bank. Pak již může platit, a to tak, že při platbě místo své platební karty jednoduše přiloží k platebnímu terminálu svůj mobilní telefon. Lidé se také ptají, jak nastavit placení mobilem airbank? Platby mobilem si snadno zdarma zapnete: V mobilní aplikaci Menu / Služby / Karty a nálepky Otevřete si detail karty a zvolte Přidat do Google Pay. Půjde to ale jen s telefonem, který NFC podporuje. S Google Pay můžete také vybírat z bezkontaktních bankomatů a kontrolovat zůstatek…

Podle toho, jak dokončit platbu na gopay?

Pokud je platba ve stavu "Vytvořena" nebo "Platební metoda vybrána" zákazník může dokončit platbu kliknutím na tlačítko "Zaplatit". U bankovního převodu se zobrazí platební příkaz, dle kterého je možné platbu zadat v internetovém bankovnictví zákazníka. Když to vezmeme v úvahu, jak dlouho trvá platba přes gopay? Předpokládáme, že se ptáte, jak dlouho trvá zpracování platby GoPay, obvykle trvá 1-2 pracovní dny, než platba proběhne. To se však může lišit v závislosti na vaší bance.

Pokud jde o to, jak probíhá platba platební kartou?

Do rozhraní platební brány zákazník zadává číslo karty, datum platnosti a CVC kód ze zadní strany karty. Pokud platba probíhá v systému 3D Secure, zákazník navíc zadává číselný kód, který obdrží SMSkou od své banky. A další otázka, které telefony mají nfc? NFC (Near Field Communication) je technologie, která umožňuje vzájemnou komunikaci zařízení, která jsou blízko sebe. NFC se používá mnoha různými způsoby, např. v bezkontaktních platbách, NFC štítcích a zařízeních s podporou NFC.
Existuje mnoho různých telefonů s funkcí NFC, například iPhone 6/6s/7/8/X, Samsung Galaxy S6/S7/S8 a Google Pixel/Pixel XL.

Jak nastavit NFC platby Xiaomi?

Chcete-li nastavit platby Xiaomi NFC, musíte si nejprve stáhnout aplikaci Mi Pay z obchodu Google Play. Po instalaci aplikace ji otevřete a přihlaste se pomocí svého účtu Mi. Poté budete muset přidat informace o svém bankovním účtu a nastavit platební kód PIN. Po nastavení účtu můžete začít používat NFC k provádění plateb. K tomu stačí přiložit telefon k terminálu NFC a zadat platební kód PIN.

By Rufford Askiew

Jak používat NFC v mobilu? :: Jak nainstalovat NFC do mobilu?
Užitečné odkazy