Domovská stránka > J > Jak Nainstalovat Nfc Do Mobilu?

Jak nainstalovat NFC do mobilu?

Nejprve přidejte svou platební kartu a přepravní kartu do aplikacePeněženka a poté ji na obrazovce nastavení NFC nastavte jako výchozí platební aplikaci.

  1. Karty musíte přidat podle pokynů v aplikaci Peněženka.
  2. Karta podporuje NFC a platba podporuje štítky NFC.

Přečtěte si více

Jak vyzkoušet funkčnost NFC iPhone?

S příchodem iOS 11 je možné využívat NFC na iPhone 7 a novějších. Na App Storu je už dost aplikací (NFC Reader, NFX Actions,), které umí NFC číst. Stáhni a vyzkoušej. Jak se používá NFC? Toto „placení přes mobil“ je velmi jednoduché: Vezmete do ruky telefon, přiložíte jej k terminálu stejně jako běžnou bezkontaktní kartu, zadáte do něj PIN a máte zaplaceno. Nejpromyšlenější jsou komplexní řešení jako Google Pay nebo Apple Pay, přičemž obě jmenované služby už bez problémů běží i v Česku.

Jak nastavit NFC tag?

Sada obsahuje 6 NFC samolepek, které lze naprogramovat a potom použít k automatizaci. Štítky se programují pomocí aplikace na Android. Mobilní telefon se připojí k wifi po přiložení samolepky, do které lze například nahrát přihlašovací údaje. Jak platit mobilem bez Google Pay? RaiPay umožňuje placení přes NFC, a to pouze pro klienty zmiňované banky. Aplikace je integrovaná na Huawei Mobile Services, alternativě ke Google Mobile Services. RaiPay dříve fungovalo i na Androidu, banka aplikaci zrušila a přešla čistě na Google Pay.

Jak se platí GoPay?

Do rozhraní platební brány zadá údaje platební karty – číslo karty, datum platnosti a opíše CVC kód ze zadní strany karty. Platbu pak zákazník potvrdí – zmáčkne tlačítko Zaplatit. Systém GoPay obdrží požadavek na platbu a následně posílá požadavek na schválení platby do autorizačního centra. Také, jak platit mobilem Čsob? Přes aplikace ČSOB Smart nebo i DoKapsy od ČSOB

  1. Přejděte do aplikace ČSOB Smart nebo DoKapsy od ČSOB.
  2. Klepněte „Přidat do Google Pay“ pod příslušnou platební kartou.
  3. Spustí se Google Pay a vše se vyřídí samo.
  4. Hotovo, potvrzení o aktivaci dostanete SMSkou nebo e-mailem.

Může se také zeptat, jak aktivovat kartu v telefonu?

Jak si aktivovat placení mobilem

Obecně platí, že vaše banka je vám vždy připravena poskytnout pomoc i konkrétní návod. U bank využívajících Google Pay je potřeba zadat platební kartu po stisknutí velkého tlačítka „+“, kdy vás aplikace následně vyzve k autorizaci přidání i u vaší banky.
Jak nastavit NFC platby Xiaomi? Abyste mohli mobilním telefonem normálně platit, musíte jít do nastavení a rozbalit si rozšířené možnosti sekce Sítě a bezdrátové technologie. Zde kliknout na položku Pozice bezpečnostních prvků a vybrat „Použít peněženku HCE“.

Co je penezenka HCE?

HCE (Host Card Emulation) - uložení emulované platební karty v zabezpečeném prostředí vydavatele karty se vzdáleným přístupem k ní prostřednictvím mobilního zařízení vybaveného technologií NFC.

By Pansy Otterholt

Proč nejde Google Pay? :: Co znamená NFC v telefonu?
Užitečné odkazy