Domovská stránka > J > Jak Nastavit Heslo Na Google Pay?

Jak nastavit heslo na Google Pay?

Zapnutí nebo vypnutí ověření

  1. Otevřete aplikaci Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Nastavení Ověření Požadovat ověření při nákupech.
  4. Zvolte nastavení.
  5. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Přečtěte si více

Když to vezmeme v úvahu, jak nastavit nfc xiaomi?

Jak vypnout a zapnout NFC?

  1. Jděte do systémového nastavení.
  2. V sekci Sítě klepněte na poslední možnost Více.
  3. Pokud váš telefon podporuje NFC, bude zde sekce NFC a v ní na prvním místě přepínač pro vypnutí/zapnutí.
Jak nastavit placení mobilem airbank? Platby mobilem si snadno zdarma zapnete: V mobilní aplikaci Menu / Služby / Karty a nálepky Otevřete si detail karty a zvolte Přidat do Google Pay. Půjde to ale jen s telefonem, který NFC podporuje. S Google Pay můžete také vybírat z bezkontaktních bankomatů a kontrolovat zůstatek…

Jak se platí mobilem?

Zkontrolujte nastavení vašeho mobilního telefonu, zda je zapnutá funkce NFC. Pro platby do 500 Kč stačí mobil probudit a přiložit k bezkontaktnímu terminálu. Při nákupech nad 500 Kč je potřeba ho odemknout (PIN, gesto, otisk prstu,…). Potvrzení platby uvidíte na displeji mobilu a v notifikační zprávě. Pokud jde o to, které banky podporují nfc? Jak poznám, že mám NFC v telefonuKteré banky nabízí platby s NFC? Air BankCreditasČeská spořitelnaČSOBEqua bankHello bank!

Kde se dá platit Google Pay?

Prostřednictvím služby Google Pay můžete platit všude, kde uvidíte symbol bezkontaktních plateb nebo symbol služby Google Pay. Tyto symboly bývají uvedeny na obrazovce platebního terminálu nebo u pokladny. Můžete se také zeptat, jaké banky podporují apple pay?

Vydavatel kartyDatum spuštěníMastercard
Curveano
Česká spořitelnaano
ČSOBano
Edenredano

Také, jak přidat sodexo kartu do google pay?

Instalujte si aplikaci. Vložte vaši Sodexo kartu a jednoduše plaťte mobilem. V případě, že máte více platebních aplikací v nastavení telefonu zvolte možnost: Platit aplikací spuštěnou v popředí. Jak zaplatit Sodexem? Platit můžete jednoduše na všech bezkontaktních platebních terminálech v partnerských provozovnách Sodexo. Platba proběhne jako klasickou kartou, stačí ji přiložit k platebnímu terminálu. Aplikace můžete stáhnout do telefonů s OS Android a NFC technologií.

Jak přidat platební kartu do telefonu?

U bank využívajících Google Pay je potřeba zadat platební kartu po stisknutí velkého tlačítka „+“, kdy vás aplikace následně vyzve k autorizaci přidání i u vaší banky. Air Banknabízí snadnou aktivaci přímo v nastavení jednotlivých karet ve vašem mobilním bankovnictví.

By Carolan

Co je ID karty? :: Jak dobit Google Pay?
Užitečné odkazy