Domovská stránka > J > Jak Dobit Google Pay?

Jak dobit Google Pay?

Do mobilu si stáhnete aplikaci Google Pay, kterou najdete klasicky na Google Store. Do aplikace pak nahrajete svoji platební kartu – vyfotíte přední a zadní stranu karty a systém pomocí OCR technologie přečte platební údaje, nemusíte tedy nic opisovat. Po přidání karty dojde k jejímu ověření.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak se platí gopay?

Do rozhraní platební brány zadá údaje platební karty – číslo karty, datum platnosti a opíše CVC kód ze zadní strany karty. Platbu pak zákazník potvrdí – zmáčkne tlačítko Zaplatit. Systém GoPay obdrží požadavek na platbu a následně posílá požadavek na schválení platby do autorizačního centra. Jak zabezpecit Google Pay? Při placení v obchodech služba Google Pay nesděluje číslo vaší skutečné karty, takže jsou vaše údaje v bezpečí. Abyste mohli platit pomocí aplikace Google Pay v obchodech, musíte si nastavit zámek obrazovky. Pokud telefon ztratíte, zámek obrazovky pomůže předejít zneužití.

Lidé se také ptají, jak udělat google pay?

Nastavení aplikace Google Pay

Spusťte aplikaci Google Pay a proveďte nastavení dle pokynů. Až budete vyzváni, přidejte kartu. Na zařízeních se systémem Android můžete být vyzváni k nastavení zámku obrazovky. Služba Google Pay podporuje kód PIN, gesto, heslo, otisk prstu nebo skenování oční duhovky.
Které banky podporují Google Pay?

BankyPodporované karty
Banka CREDITASVšechny kreditní a debetní karty Mastercard
Československá obchodní bankaVšechny karty Mastercard, vyjma předplacených karet, všechny Visa karty
Česká SpořitelnaKreditní a debetní karty Mastercard a Visa
Curve OS Limiteddebetní karta Mastercard

Jak pridat Stravenkovou kartu do Google Pay?

Jak Google Pay™ funguje?

  1. Stáhněte si Google Pay™ do svého telefonu.
  2. Přestěhujte si Edenred kartu do telefonu a potvrďte ji kódem z e-mailu.
  3. Hotovo – placení mobilem máte připravené.
Jak dokončit platbu na GoPay? Pokud je platba ve stavu "Vytvořena" nebo "Platební metoda vybrána" zákazník může dokončit platbu kliknutím na tlačítko "Zaplatit". U bankovního převodu se zobrazí platební příkaz, dle kterého je možné platbu zadat v internetovém bankovnictví zákazníka.

Jak dlouho trvá platba přes GoPay?

Ke skutečnému připsání peněz na bankovní účet GoPay, a tedy i k pokrytí autorizované platby, dochází podle typu platby a doby placení do několika hodin, v některých případech i do několika dní. Jak probíhá platba platební kartou? Do rozhraní platební brány zákazník zadává číslo karty, datum platnosti a CVC kód ze zadní strany karty. Pokud platba probíhá v systému 3D Secure, zákazník navíc zadává číselný kód, který obdrží SMSkou od své banky.

Jak poslat penize přes Google Pay?

Pokud je tato osoba uživatelem služby Google Pay, klepněte ve výsledcích na její jméno. Otevře se obrazovka konverzace typu messenger. Ve spodní části je několik tlačítek. Klepnutím na „Zaplatit“ zahájíte odesílání peněz.

By Schreib

Jak nastavit heslo na Google Pay? :: Jaké znáš operační systémy?
Užitečné odkazy