Domovská stránka > J > Jak Zprovoznit Google Pay?

Jak zprovoznit Google Pay?

Úvodní nastavení služby Google Pay trvá jen několik minut.

  1. Stáhněte si aplikaci v obchodě Google Play, nebo přejděte na stránku pay.google.com.
  2. Přihlaste se ke svému účtu Google a přidejte platební metodu.
  3. Chcete-li používat Google Pay v obchodech, zkontrolujte, že má váš telefon NFC.

Přečtěte si více

Jak se platí GoPay?

Do rozhraní platební brány zadá údaje platební karty – číslo karty, datum platnosti a opíše CVC kód ze zadní strany karty. Platbu pak zákazník potvrdí – zmáčkne tlačítko Zaplatit. Systém GoPay obdrží požadavek na platbu a následně posílá požadavek na schválení platby do autorizačního centra. Jak zjistit jestli má telefon NFC? To, zda váš telefon podporuje funkci NFC poznáte ve vašem systémovém nastavení v záložce Připojení či Bezdrátová připojení a sítě. V nabídce byste měli najít přepínač NFC. Také rychlým pohledem na telefon můžete zjistit, zda NFC podporuje. Telefony obyčejně bývají označeny logem s N.

Jak používat NFC v mobilu?

Dá se říci, že telefon s NFC lze používat místo platební karty. Zda Váš telefon podporuje NFC zjistíte z technické specifikace nebo ze systémového nastavení přímo v mobilu, kde byste měli najít přepínač NFC. Při zapnuté funkci NFC pak stačí přiložit k platebnímu terminálu mobil a proběhne platba. Jak dostat do telefonu NFC? Jděte do systémového nastavení. V sekci Sítě klepněte na poslední možnost Více. Pokud váš telefon podporuje NFC, bude zde sekce NFC a v ní na prvním místě přepínač pro vypnutí/zapnutí.

Jak zapnout NFC Xiaomi?

Otevřete Nastavení. Pokračujte do sekce Připojení a sdílení. Jestliže je v této sekci přepínač NFC, pak ho váš telefon podporuje. Které telefony mají NFC? NFC podporují telefony Samsung, Huawei i LG

Není nic jednoduššího než to zjistit! Uvedeno by to mělo být v technické specifikaci vašeho telefonu, stejně tak je informace obsažena i v systémovém nastavení, a to konkrétně v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další. Zde by měl být dostupný přepínač NFC.

Také, jak platit huawei?

Pokud jste klienti Raiffeisenbank a jinou banku ani nemáte, můžete si stáhnout aplikaci RaiPay a platit přímo aplikací této bankovní instituce. I tuto aplikaci již naleznete v AppGallery, avšak fungovat bude jen na telefonech Huawei s Androidem (i bez GMS), ale ne s HarmonyOS. Jak nastavit placení mobilem airbank? Platby mobilem si snadno zdarma zapnete: V mobilní aplikaci Menu / Služby / Karty a nálepky Otevřete si detail karty a zvolte Přidat do Google Pay. Půjde to ale jen s telefonem, který NFC podporuje. S Google Pay můžete také vybírat z bezkontaktních bankomatů a kontrolovat zůstatek…

Jak se plati mobilem?

V obchodě, kde přijímají platby mobilem, stačí zařízení (telefon nebo chytré hodinky) přiložit k bezkontaktnímu terminálu a je hotovo. Pokud hodnota nákupu při platbe pomocí Google Pay převýší 500 Kč, bude potřeba odemknout telefon pomocí PINu, hesla, zámku, otisku prstu nebo skenu obličeje.

By Peltier Ramento

Jak odstranit trojského koně z mobilu? :: Jak zrušit NFC?
Užitečné odkazy