Domovská stránka > J > Jak Podporovat Flash Player?

Jak podporovat Flash Player?

Společnost Adobe ukončí podporu přehrávače Flash Player na konci roku 2020 a vyzývá autory obsahu, aby přenesli veškerý existující obsah Flash do nových otevřených formátů, například HTML5, WebGL a WebAssembly. Podívejte se na podrobné oznámení společnosti Adobe: Flash a budoucnost interaktivního obsahu.

Přečtěte si více

Jak odblokovat Flash Player?

Co dělat, když je blokovaný obsah Adobe Flash?

  1. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu Nastavení a další tlačítko v pravém horním rohu Edge.
  2. vybrat Nastavení > Zobrazit pokročilé nastavení otevřete níže uvedené možnosti.
  3. Pak přepněte Použijte Adobe Flash Player zapnuto.
Tak proč byl zrušen flash? Hlavním důvodem, o kterém už logicky tolik nemluvila, ale bylo bezpečnostní rizika související s využíváním Flashe. I kvůli tomu se od software postupně odklánělo čím dál víc vývojářů a tvůrců obsahu. Na oznámený konec Flash Playeru postupně reagovali i vývojáři hlavních prohlížečů.

Jak aktualizovat Adobe Flash Player?

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Tato aktualizace je k dispozici na Windows Update. Když zapnete automatické aktualizace, tato aktualizace se automaticky stáhne a nainstaluje.
V čem otevřít soubor SWF? K otevření souboru SWF budete potřebovat program, který umí číst soubory SWF. Adobe Flash Player je běžný program, který umí číst soubory SWF, ale existují i jiné programy, které to umí. Jakmile máte program, který umí číst soubory SWF, měli byste být schopni soubor otevřít jako jakýkoli jiný soubor.

Jak nainstalovat Adobe Flash Player?

Přehrávač je integrován do internetového prohlížeče a jeho instalace je rychlá a velmi jednoduchá. Přehrávače stačí prakticky jen stáhnout a stiskem instalačního tlačítka jej nainstalovat. Před instalací je potřeba vypnout internetový prohlížeč, do kterého Adobe Flash Player instalujeme. Jak nainstalovat Flash Player do Windows 10? Chcete-li nainstalovat Flash Player do systému Windows 10, stáhněte si nejnovější verzi softwaru z webu společnosti Adobe a spusťte instalační program. Poté by měl být Adobe Flash Player nainstalován a povolen ve webovém prohlížeči.

Co je SWF soubor?

Soubor SWF je soubor Flash používaný programem Adobe Flash Player nebo Adobe AIR. Obsahuje vektorovou grafiku, text a další data.

By Hebe

Jak funguje Premium Spotify? :: Jak zrusit Odesilani zprávy na Instagramu?
Užitečné odkazy