Domovská stránka > J > Jak Spustit Adobe Flash Player 2021?

Jak spustit Adobe Flash Player 2021?

Vytvořte virtuální počítač, nainstalujte Flash 32.0.0.371 a kompatibilní prohlížeč a poté importujte soubory . SWF do virtuálního počítače. Lepší možností je použít emulátor Ruffle Flash Player s otevřeným zdrojovým kódem.

Přečtěte si více

Jak hrát bez Adobe Flash Player?

Pokud máte rozsáhlou sbírku her Flash a nemáte k dispozici žádný Adobe Flash Player, je samostatný stolní přehrávač Ruffle skvělou volbou, která vám umožní hrát staré hry v Windows, Linux a Mac OS. Proč nejde Adobe Flash Player? Od roku 2021 přestala společnost Adobe podporovat plugin Flash Player. Obsah ve formátu Flash (včetně zvuku a videa) se už nebude přehrávat v žádné verzi prohlížeče Chrome. Další informace naleznete na blogu Chrome.

Proč byl zrušen Flash?

Hlavním důvodem, o kterém už logicky tolik nemluvila, ale bylo bezpečnostní rizika související s využíváním Flashe. I kvůli tomu se od software postupně odklánělo čím dál víc vývojářů a tvůrců obsahu. Na oznámený konec Flash Playeru postupně reagovali i vývojáři hlavních prohlížečů. Také, jak hrát flash hry v roce 2021? Zde je návod, jak hrát staré Flash hry pomocí Flashpoint:

 1. Navštivte oficiální stránky Flashpoint.
 2. Vyberte a stáhněte si vybranou verzi Flashpoint.
 3. Počkejte na dokončení stahování.
 4. Nainstalujte Flashpoint.
 5. Zahájení Flashpoint.
 6. Vyberte hru, kterou chcete hrát.
 7. Zavřete hru.
 8. V případě potřeby opakujte pro další hry.

Když to vezmeme v úvahu, jak zapnout adobe flash player?

Google Chrome:

 1. Do adresního řádku prohlížeče Google Chrome napište chrome://settings/content a stiskněte Enter.
 2. Na stránce Nastavení vyhledejte Flash a na položku klikněte.
 3. Aktivujte spouštění Flashe kliknutím na přepínač vpravo nahoře.
Jak přehrát Adobe Flash Player? Za předpokladu, že chcete vědět, jak nainstalovat Adobe Flash Player:
Nejprve musíte zkontrolovat, zda vaše zařízení podporuje Adobe Flash Player. Přejděte na tento odkaz https://helpx.adobe.com/flash-player.html a přejděte dolů na část "Zkontrolujte, zda je v počítači nainstalován přehrávač Flash Player". Pokud se v ní píše, že Flash Player není nainstalován, je třeba stáhnout instalační program Flash Player z uvedeného odkazu.
Dále otevřete stažený soubor a postupujte podle pokynů. Po dokončení instalace restartujte počítač.
Nakonec, chcete-li ověřit, zda je nyní přehrávač Flash Player nainstalován a povolen, přejděte opět na tento odkaz https://helpx.adobe.com/flash-player.html a přejděte dolů do části "Zkontrolujte, zda je v počítači nainstalován přehrávač Flash Player". Tentokrát by mělo být uvedeno, že je Flash Player nainstalován a povolen.

Jak stáhnout Flash hry?

Jednoduchým avšak velmi schopným nástrojem, se kterým stáhnete flash hry je iWisoft Flash SWF Downloader. V jediném prostém okně nabízí vše potřebné. Uživatelské rozhraní je přehledné, avšak vytknul bych mu použité písmo. Je příliš malé a některým uživatelům by mohlo působit potíže. Jak podporovat Flash Player? Nejprve je třeba do počítače nainstalovat aplikaci Adobe Flash Player. Poté musíte v prohlížeči povolit přehrávač Flash Player. To provedete tak, že otevřete prohlížeč a přejdete na webovou stránku, na které chcete Flash Player používat. Poté klikněte na tlačítko "Enable Flash Player".

Jak odblokovat Flash Player?

Za předpokladu, že používáte prohlížeč Google Chrome, postupujte podle následujících kroků:
1. Otevřete prohlížeč Chrome a do adresního řádku zadejte "chrome://settings/content".
2. Najděte část označenou "Flash" a klikněte na tlačítko vpravo s nápisem "Blokovat weby se spuštěným flashem".
3. Zobrazí se vyskakovací okno s dotazem, zda chcete povolit spuštění Flashe na webu, na kterém se právě nacházíte. Klikněte na tlačítko "Povolit".
4. Zavřete kartu Nastavení.

By Aleen

Jak obnovit Adobe Flash Player? :: Co dělat když mi nenabíjí nabíječka?
Užitečné odkazy