Domovská stránka > J > Jak Obnovit Adobe Flash Player?

Jak obnovit Adobe Flash Player?

Poznámka Pokud musíte na svém zařízení znovu použít Adobe Flash Player po instalaci této aktualizace, použijte jeden z následujících postupů:

  1. Metoda 1: Obnovte zařízení na dřívější bod obnovení systému.
  2. Způsob 2: Znovu nainstalujte operační systém Windows, ale tuto aktualizaci nepoužívejte.

Přečtěte si více

Jak aktivovat plugin?

Google Chrome

Chcete-li to povolit, klikněte na tlačítko nabídky Chromu a výběrem Nastavení otevřete stránku Nastavení. Klikněte na Zobrazit pokročilá nastavení, klikněte na Nastavení obsahu v části Ochrana osobních údajů, přejděte dolů na Plug-iny a klikněte na Přehrát.
Jak aktualizovat Adobe Flash Player? Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Tato aktualizace je k dispozici na Windows Update. Když zapnete automatické aktualizace, tato aktualizace se automaticky stáhne a nainstaluje.

Co je SWF soubor?

SWF je formát souboru pro Adobe Flash, který se využívá v multimédiích, vektorové grafice a pro ActionScript. Formát vznikl ve společnosti FutureWave Software, kterou koupila společnost Macromedia v prosinci 1996. Od konce roku 2005 je formát pod kontrolou společnosti Adobe Systems díky akvizici Macromedia. Tak co nainstalovat místo adobe flash? Lightspark, Ruffle, Shubus Viewer, SuperNova Player, BlueMaxima's Flashpoint, FlashFox a CheerpX for Flash jsou jedny z nejlepších alternativ k Adobe Flash Player.

Může se také zeptat, jak nainstalovat adobe flash player?

Přehrávač je integrován do internetového prohlížeče a jeho instalace je rychlá a velmi jednoduchá. Přehrávače stačí prakticky jen stáhnout a stiskem instalačního tlačítka jej nainstalovat. Před instalací je potřeba vypnout internetový prohlížeč, do kterého Adobe Flash Player instalujeme. Jak povolit pluginy v Chrome? Chcete-li v prohlížeči Chrome povolit zásuvné moduly, musíte nejprve otevřít nabídku nastavení. To provedete tak, že kliknete na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky a poté vyberete možnost "Nastavení". Sjeďte dolů na konec stránky a klikněte na možnost "Zobrazit rozšířená nastavení". V části "Soukromí" klikněte na "Nastavení obsahu". Najděte část "Plug-ins" a vyberte možnost "Click to play". To vám umožní vybrat, které zásuvné moduly chcete povolit pro jednotlivé webové stránky.

Když to vezmeme v úvahu, jak nainstalovat flash player do windows 10?

Instalace Adobe Flash Playeru

Na stránce https://get.adobe.com/cz/flashplayer/ stáhnete zdarma nejnovější verzi programu. Ještě předtím ale doporučuji zrušit zaškrtnutí o volitelných nabídek. Poté klikněte na tlačítko Instalovat.
Pokud jde o to, co to je flash? Flash je formát souborů pro ukládání multimediálního obsahu, včetně vektorové grafiky, rastrové grafiky, animací a videa. Je to oblíbený formát pro webovou animaci, který se používá na stránkách, jako jsou Newgrounds a Kongregate. Soubory Flash jsou obvykle publikovány ve formátu SWF, který je podporován přehrávačem Adobe Flash Player a webovými prohlížeči, jako jsou Google Chrome a Mozilla Firefox.

Může se také zeptat, jak vypnout rozšíření?

Ano, rozšíření můžete zakázat tak, že přejdete na kartu Rozšíření v nabídce Nastavení a kliknete na tlačítko Zakázat vedle rozšíření, které chcete zakázat.

By Tyrone Cothren

Co dělat když mám zablokovanou SIM kartu? :: Jak spustit Adobe Flash Player 2021?
Užitečné odkazy