Domovská stránka > J > Jak Vypadá Imei Telefonu?

Jak vypadá IMEI telefonu?

IMEI je patnáctimístné číslo, které lze zapsat ve formátu ZZnnnn-MM-nnnnnn-X. První skupina je tzv. type approval code (TAC) uvozený dvěma číslicemi kódu země (ZZ). Druhá skupina (MM) je kód výrobce (viz níže), třetí skupina je sériové číslo telefonu.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak zjistit imei telefonu samsung?

Pro vyvolání kódu IMEI na displeji mobilního telefonu stiskněte klávesy *#06#. Jak zjistit typ telefonu podle IMEI? Otevřete prohlížeč a přejděte na IMEI.info. Zde zadejte své telefonní číslo 15místné číslo IMEI. Dokončete ověření captcha a klikněte na Check. Ukáže vám podrobnosti o telefonu, včetně modelu a čísla modelu telefonu.

Kde najdu vyrobni číslo mobilu?

V závislosti na vašem zařízení může být vyrobni číslo mobilu nalezeno na zadní straně nebo pod vyjímatelnou baterií. Vaše IMEI, sériové číslo a číslo modelu mohou být vytištěny na těchto místech. U zařízení s vyjímatelnou baterií bude číslo IMEI umístěno na různých místech v závislosti na vašem modelu. Obvykle se nachází pod baterií a je vytištěno na telefonu ve spodní části zařízení. Pokud jde o to, co je imei sn? Kód IMEI je zkratka pro International Mobile Equipment Identity. Jedná se o jedinečný patnáctimístný místný kód používaný k identifikaci každého mobilního telefonu, který je používán v rámci GSM sítě.

Jak zjistit puvod Iphone podle IMEI?

Na webových stránkách iUnlocker.com lze zjistit stáří telefonu po zadání IMEI nebo sériového čísla. Oba tyto identifikátory naleznete v Nastavení → Obecné → Informace. Co je IMEI Samsung? Modelový kód, sériové číslo a IMEI najdete na zadní straně zařízení a také na originálním obalu. Pokud zde nejsou čitelné, je možné je zobrazit přímo v zapnutém zařízení. Stačí zapnout aplikaci Telefon, místo telefonního čísla zadat kód *#06# a potvrdit ho zeleným tlačítkem volat.

Kde najdu sériové číslo iphonu?

Sériové číslo nebo IMEI/MEID je možné najít na několika místech.

  1. V prohlížeči přejděte na appleid.apple.com.
  2. Přihlaste se tím Apple ID, které používáte na svém zařízení.
  3. Vyberte část Zařízení. Sériové číslo a IMEI/MEID si zobrazíte výběrem svého zařízení.
Jak zjistit sériové číslo Xiaomi? IMEI z obalu

IMEI je vždy uveden na obalu vašeho telefonu, resp. na originální krabičce. Stačí ji otočit a IMEI si přečíst. Vedle něj tu jistě bude i MEID (mobile equipment identifier) nebo sériové číslo vašeho telefonu.

Jak zjistit ID zařízení?

Pokud chcete zařízení identifikovat, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte »Vlastnosti«. Přejděte na záložku »Podrobnosti« a v části »Vlastnost« se otevře seznam. Ve většině případů najdete požadované informace pod vlastností »ID hardwaru«.

By Levona Ungerman

Jak poznat originál Samsung? :: Jak zjistit historii iPhonu?
Užitečné odkazy