Domovská stránka > J > Jak Zjistit Historii Iphonu?

Jak zjistit historii iPhonu?

Jak najít a prohledat historii

  1. Samozřejmě nejprve otevřete aplikaci Safari.
  2. Dále klikněte na ikonu záložek.
  3. Nyní v horní části okna klikněte na další ikonu záložek vypadající jako otevřená kniha.
  4. Klikněte na Historie.
  5. Najděte požadovanou stránku a otevřete ji klepnutím na příslušný odkaz.

Přečtěte si více

Jak zjistit pravost Apple?

V neposlední řadě přejděte do Nastavení -> Obecné -> Informace, kde najděte číslo IMEI. To by se mělo shodovat s krabičkou a zároveň jej můžete zadat na speciální stránky Applu. Pokud se iPhone na stránkách Applu nepodaří vyhledat, opět se jedná o padělek. Jak vypadá IMEI? Čísla IMEI mobilních telefonů mobilní operátor ukládá do registru mobilních zařízení (EIR). Po nahlášení krádeže mobilního telefonu operátoru je možné zablokovat zařízení s daným IMEI, takže jej v příslušné mobilní síti nelze používat. IMEI je patnáctimístné číslo, které lze zapsat ve formátu ZZnnnn-MM-nnnnnn-X.

Co je IMEI 2?

Kód IMEI je zkratka pro International Mobile Equipment Identity. Je to unikátní patnáctimístný kód, který se používá k identifikaci každého mobilního telefonu v rámci GSM sítě. Je uložen v takzvaném Equipment Identity Register (EIR). Lidé se také ptají, co je imei samsung? Modelový kód, sériové číslo a IMEI najdete na zadní straně zařízení a také na originálním obalu. Pokud zde nejsou čitelné, je možné je zobrazit přímo v zapnutém zařízení. Stačí zapnout aplikaci Telefon, místo telefonního čísla zadat kód *#06# a potvrdit ho zeleným tlačítkem volat.

Kde najdu vyrobni číslo mobilu?

V závislosti na vašem zařízení může být vaše IMEI, sériové číslo a číslo modelu vytištěno na zadní straně nebo pod vyjímatelnou baterií. U zařízení s vyjímatelnou baterií bude číslo IMEI na různých místech v závislosti na vašem modelu. Obvykle se nachází pod baterií a je vytištěn na telefonu ve spodní části zařízení. Může se také zeptat, jak zjistit sériové číslo xiaomi? IMEI z obalu

IMEI je vždy uveden na obalu vašeho telefonu, resp. na originální krabičce. Stačí ji otočit a IMEI si přečíst. Vedle něj tu jistě bude i MEID (mobile equipment identifier) nebo sériové číslo vašeho telefonu.

Jak zjistit ID zařízení?

Pokud chcete zařízení identifikovat, klikněte na něj pravým tlačítkem myši a z nabídky vyberte »Vlastnosti«. Přejděte na záložku »Podrobnosti« a v části »Vlastnost« se otevře seznam. Ve většině případů najdete požadované informace pod vlastností »ID hardwaru«. Tak co se zablokovanym iphonem? Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu.

Jak odblokovat iPhone se?

Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotavení

  1. Připojte iPhone k Macu / PC.
  2. Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.
  3. Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)
  4. Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„

By Orbadiah

Jak vypadá IMEI telefonu? :: Jak zjistit jestli je iPhone Odhlášený?
Užitečné odkazy