Domovská stránka > J > Jak Zrcadlit Obrazovku Na Macbooku?

Jak zrcadlit obrazovku na MacBooku?

Klikněte na ikonu Zrcadlení obrazovky v Ovládacím centru a pak vyberte své zařízení Apple TV. Chcete‑li určit, zda se má plocha přizpůsobit velikosti obrazovky Macu nebo televizoru, klikněte na stavovou ikonu AirPlay a pak vyberte Tento Mac nebo své zařízení Apple TV.

Přečtěte si více

Jak zapnout Airpods?

Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra a otevřete víčko. Podržte tlačítko nastavení na zadní straně pouzdra, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat. Pak v seznamu Zařízení vyberte AirPody a klikněte na Připojit. Můžete se také zeptat, jak sdílení fotek přes bluetooth iphone? iPhone sice disponuje Bluetooth čipem, každopádně nevyužívá klasického přenosu, nýbrž vlastního AirDropu. Tato funkce je k dispozici pouze na jablečná zařízení a na jiných zařízeních ji jednoduše nenajdete, což znamená, že mezi nimi bezdrátově pomocí Bluetooth data jednoduše nepřenesete.

Jak přetáhnout fotky z iPhone do iPhone?

Pomocí iCloudu

 1. Připojte předchozí zařízení k internetu přes Wi-Fi.
 2. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Záloha na iCloudu.
 3. Přesvědčte se, že je volba Záloha na iCloudu zapnutá.
 4. Klepněte na Zálohovat.
 5. Až do dokončení procesu zařízení od Wi-Fi neodpojujte.
Proč mi funguje jen jedno sluchátko? Zanesená mřížka u sluchátek

Nejjednodušším řešením je vyčištění. Zanesená mřížka u sluchátek nemusí být na první pohled patrná, ale jde o jedno z nejčastějších „rozhřešení“ výše popsané závady. Sluchátka jsou poměrně exponovaným zařízením, které je vystaveno nečistotám, zejména pak ušnímu mazu.

Jak pripojit jeden Airpod?

Pak postupujte takto:

 1. Přejděte na plochu.
 2. S AirPody v nabíjecím pouzdře otevřete nabíjecí pouzdro a přidržte ho vedle iPhonu.
 3. Klepněte na Připojit.
 4. Pokud máte AirPody Pro nebo AirPody (3.
 5. Pokud máte AirPody Pro, AirPody (2.
 6. Klepněte na Hotovo.
Co dělat když nejde 1 sluchátko? Pokud jedno sluchátko nefunguje, můžete zkusit restartovat telefon nebo vyjmout a znovu vložit baterii. Pokud to nepomůže, můžete vyzkoušet jiné sluchátko. Pokud stále nefunguje, budete se možná muset obrátit na svého poskytovatele služeb.

Jak přenést fotky z iPhone do Android?

V okně úložiště VAšeho iPhonu si najděte složku s názvem DCIM. Složky s fotografiemi naleznete uvnitř. Jednoduše vyberte fotografie, které chcete přenést. Poté je přetáhněte ze složky obrázků iPhone a přetáhněte je do složky obrázků Android. Jak restartovat iPhone se 2020? Existuje několik různých způsobů, jak restartovat iPhone pomocí modelu 2020:
1. Pokud je iPhone zapnutý a chcete jej restartovat, můžete tak učinit stisknutím a podržením tlačítka napájení (umístěného na pravé straně telefonu), dokud se nezobrazí posuvník "Slide to Power Off". Poté jednoduše posuňte posuvník doprava, čímž zařízení vypnete. Po vypnutí znovu stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se neobjeví logo Apple, a iPhone znovu zapněte.
2. iPhone můžete restartovat také tak, že přejdete do aplikace Nastavení a klepnete na položku Obecné. Poté sjeďte dolů a klepněte na možnost "Vypnout". Opět se zobrazí posuvník "Slide to Power Off"; jednoduše jej posuňte doprava, abyste zařízení vypnuli. Po vypnutí znovu stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se neobjeví logo Apple, a iPhone opět zapněte.
3. Pokud iPhone zamrzl a nemáte přístup k tlačítku napájení ani k aplikaci Nastavení, můžete jej vynutit restartováním současným stisknutím a podržením tlačítka napájení a tlačítka zvýšení nebo snížení hlasitosti. Podržte obě tlačítka, dokud se neobjeví logo Apple a zařízení se nerestartuje.

Co dělat když se sekne iPhone a nejde vypnout?

Pokud iPhone padá a nechce se vypnout, můžete vyzkoušet následující kroky:
1. Vynuťte restartování iPhonu. To provedete současným stisknutím a podržením tlačítka Domů a tlačítka Spánek/Probuzení po dobu asi 10 sekund, dokud se nezobrazí logo Apple.
2. Obnovte iPhone ze zálohy. Pokud máte k dispozici nedávnou zálohu, můžete iPhone obnovit z ní.
3. Aktualizujte iPhone na nejnovější verzi systému iOS.
4. Obnovte tovární nastavení iPhonu. Tím se vymažou všechna vaše data, proto se nejprve ujistěte, že máte zálohu.
5. Obraťte se na podporu společnosti Apple.

By Barfuss Ejak

Jak sdilet obrazovku na televizi? :: Jak pripojit AirDrop?
Užitečné odkazy