Domovská stránka > J > Jak Odblokovat Obrazovku Iphone?

Jak odblokovat obrazovku iPhone?

Podržte boční tlačítko a jedno z tlačítek hlasitosti, dokud se neobjeví vypínací posuvník. Přetažením posuvníku iPhone vypněte. Připojte iPhone k počítači a držte při tom stisknuté boční tlačítko. Držte ho pořád stisknuté, dokud se neobjeví obrazovka zotavovacího režimu.

Přečtěte si více

Tak jak odemknout iphone se?

Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu. Když to vezmeme v úvahu, jak odemknout iphone s rouškou? Na iPhonu musí být nainstalován iOS 15.4 nebo novější. Otevřete Nastavení a potom klepněte na Face ID a kód. Sjeďte dolů a zapněte Face ID s rouškou. Po zobrazení výzvy klepněte na Použít Face ID s rouškou.

Podle toho, jak zrušit zámek obrazovky iphone?

Jak aktivovat nebo deaktivovat kód zámku telefonu

  1. V menu najděte „Touch ID a kódový zámek“: Stiskněte Nastavení. Stiskněte Touch ID a kódový zámek.
  2. Zvolte jednu z následujících možností: Aktivovat zamykání displeje: pokračujte bodem 2a. Deaktivovat zamykání displeje: pokračujte bodem 2b.
  3. Dokončete:
Tak jak odblokovat? Zablokované telefony s Androidem

V takovém případě se zkuste na počítači přihlásit pod svůj Google účet a použít nástroj „Najdi moje zařízení“. Dokáže odblokovat či zablokovat telefon nebo jej v případě nouze uvede do továrního nastavení.

Jak odblokovat iPhone bez PC?

Pokud jste zapomněli přístupový kód pro iPhone na uzamčené obrazovce, můžete jednoduše využít výhody funkce Najít můj iPhone na iCloudu. Stačí si vypůjčit další zařízení od přátel a můžete přejít na iCloud.com a odemknout přístupový kód pro iPhone bez počítače. Tak jak odemknout iphone bez home button? Bez domovského tlačítka nelze iPhone otevřít.

Podle toho, jak se dostat do iphonu bez id?

Jak resetovat iPhone bez Apple ID pomocí Nastavení

Krok 1Otevřete aplikaci Nastavení iPhone. Krok 2Vybrat resetovat následuje Vymazat veškerý obsah a nastavení. Krok 3Po zobrazení výzvy zadejte přístupový kód pro iPhone. Krok 4Využít Smazat iPhone a potvrďte obnovení továrního nastavení iPhonu bez hesla nebo iTunes.
Jak se dostat přes Face ID? Existuje několik způsobů, jak se přes Face ID dostat:
- Použijte přístupový kód: Pomocí přístupového kódu můžete obejít Face ID a získat přístup k zařízení. K tomu stačí na výzvu zadat přístupový kód.
- Použijte alternativní vzhled: Pokud jste si u Face ID zaregistrovali alternativní vzhled (např. brýle, klobouk atd.), můžete tento vzhled použít k obejití Face ID a přístupu k zařízení. Za tímto účelem jednoduše aktivujte Face ID pomocí alternativního vzhledu.
- Použijte Siri: K obejití Face ID a přístupu k zařízení můžete použít Siri. Za tímto účelem jednoduše vyvoláte Siri vyslovením "Hey Siri" nebo stisknutím a podržením tlačítka Domů. Po aktivaci Siri ji můžete požádat o provedení úkolů, jako je otevření aplikací, odeslání zpráv atd.
- Používejte funkce zpřístupnění: Pokud jste v zařízení aktivovali funkce zpřístupnění, můžete je použít k obejití Face ID a přístupu k zařízení. Za tímto účelem jednoduše vyvolejte funkce Zpřístupnění trojitým kliknutím na tlačítko Domů. Jakmile jsou funkce Zpřístupnění aktivovány, můžete je používat k provádění úkolů, jako je otevírání aplikací, odesílání zpráv atd.

Jak odemknout iPhone 12?

Předpokládáme, že chcete získat tipy, jak odemknout iPhone 12:
1. Zkontrolujte operátora vašeho iPhonu
2. Obnovte tovární nastavení iPhonu 12
3. Použijte službu třetí strany
4. Útěk z vězení pro iPhone 12
1. Zkontrolujte operátora iPhonu:
Váš iPhone 12 lze odblokovat prostřednictvím vašeho operátora. Kontaktujte svého operátora a požádejte o odblokování. Jakmile váš operátor potvrdí, že je váš iPhone odblokován, postupujte podle následujících pokynů.
2. Obnovení továrního nastavení iPhonu 12:
Obnovení továrního nastavení vymaže všechna data v iPhonu 12, včetně všech nastavených přístupových kódů. Chcete-li iPhone 12 resetovat do továrního nastavení, přejděte do Nastavení > Obecné > Reset > Vymazat veškerý obsah a nastavení.
3. Použijte službu třetí strany:
Existuje mnoho služeb třetích stran, které vám iPhone 12 za poplatek odemknou. Nezapomeňte prozkoumat každou službu, o jejímž použití uvažujete, abyste se ujistili, že má dobrou pověst.
4. Jailbreak iPhonu 12:
Jailbreak iPhonu 12 způsobí ztrátu záruky, ale umožní vám do zařízení nainstalovat jakýkoli software, včetně softwaru, který iPhone 12 odemkne. Než se do toho pustíte, nezapomeňte prozkoumat rizika jailbreaku iPhonu 12.

By Odine Mcgee

Jak nastavit Face ID na iPhone? :: Jak odemknout zamčený notebook?
Užitečné odkazy