Domovská stránka > J > Jak Prehodit Data Z Iphonu Do Iphonu?

Jak Prehodit data z iPhonu do iPhonu?

Přenos zálohy na iCloudu do nového zařízení

Klepněte na Wi-Fi síť, ke které se chcete připojit. Postupujte podle pokynů, dokud neuvidíte obrazovku Aplikace a data, a potom klepněte na Obnovit ze zálohy na iCloudu. Přihlaste se k iCloudu svým Apple ID a heslem. Až k tomu budete vyzváni, zvolte zálohu.

Přečtěte si více

Jak Pretahnout Android do iPhone?

Klepněte na Přenést data z Androidu

Při nastavování nového iOS zařízení najděte obrazovku Aplikace a data. Potom klepněte na Přenést data z Androidu. (Pokud už jste nastavení dokončili, budete iOS zařízení muset vymazat a začít znova. Jestli ho nechcete mazat, můžete obsah přenést ručně.)
Také, jak zmensit uloziste iphone? Jak odstranit Systémová data v iPhone: Smazání cache v Safari. V Safari je oproti ostatním aplikacím možné cache a ostatní nepotřebná data smazat. Postupem času cache v Safari může zabírat mnoho místa v úložišti a odstranění může určitě pomoci.

Může se také zeptat, co je v iphonu jine?

Kromě toho jsou součástí kategorie Jiné také hlasy Siri, systémová data, offline uložené webové stránky ze Safari, data Klíčenky, předvolby nastavení, uživatelské logy a další. Nutno podotknout, že součástí kategorie Jiné rozhodně nejsou taková data, která jsou nepotřebná a zbytečná. Pokud jde o to, jak dlouho trva prenos dát iphone? Pokud se ocitnete v situaci, kdy si pořídíte nový iPhone, tak můžete relativně jednoduše provést přenos veškerých dat. Stačí využít speciálního průvodce, který vám pomůže. Pravdou ale je, že tento přenos dat trvá relativně dlouhou dobu – bavíme se desítkách minut či dokonce hodinách.

Jak se odhlásit z iPhone?

Odhlášení na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno].
  2. Přejděte dolů až na konce.
  3. Klepněte na Odhlásit se.
  4. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout.
  5. Zapněte data, jejichž kopii si ve svém zařízení chcete nechat.
  6. Klepněte na Odhlásit se.
Jak Pretahnout kontakty z Androidu do iPhone? Ruční přesunutí kontaktů:
  1. Přejděte do aplikace Nastavení v zařízení iOS a vyberte možnost Účty a hesla > Přidat účet.
  2. Zvolte svého poskytovatele e-mailu a na následujících dvou obrazovkách přidejte své uživatelské jméno a heslo.
  3. Na poslední stránce přepněte Kontakty na pozici zapnuto.
  4. Stiskněte tlačítko Uložit.

Tak jak pretahnout fotky z android do ios?

Nainstalujte si do Macu aplikaci Android File Transfer, otevřete ji a přejděte do složky DCIM > Camera. Vyberte fotky a videa, které chcete přesunout, a přetáhněte je do složky v počítači. Odpojte zařízení s Androidem a místo něj připojte k počítači iPhone, iPad nebo iPod touch. Jak přenést WhatsApp z Android na iPhone? Existují dva způsoby, jak přenést aplikaci WhatsApp z Androidu do iPhonu. Prvním způsobem je použití vestavěné funkce zálohování a obnovení aplikace WhatsApp. Ta zálohuje data aplikace WhatsApp na váš účet na Disku Google. Odtud můžete data WhatsApp obnovit do nového iPhonu.
Druhým způsobem je použití aplikace třetí strany, jako je WhatsApp Transfer. Tato aplikace vám umožní přenést data aplikace WhatsApp ze zařízení se systémem Android do nového iPhonu.

Jak vycistit uloziste v iPhonu?

Existuje několik způsobů, jak vymazat úložiště v iPhonu:
1. Odstranění nechtěných aplikací: Přejděte do aplikace "Nastavení" na iPhonu, poté sjeďte dolů do sekce "Obecné" a klepněte na "Využití". Zobrazí se vám seznam všech aplikací v iPhonu a kolik místa v úložišti jednotlivé aplikace zabírají. Klepněte na aplikaci, kterou chcete odstranit, a poté klepněte na tlačítko "Odstranit aplikaci".
2. Odstranění nechtěných souborů: Přejděte do aplikace "Nastavení" na iPhonu, poté sjeďte dolů do sekce "Obecné" a klepněte na položku "Využití". Klepněte na "Manage Storage" a poté vyberte typ souboru, který chcete odstranit (např. "Music", "Apps", "Photos" atd.). Klepněte na tlačítko "Upravit" a poté vyberte soubory, které chcete odstranit. Klepněte na tlačítko "Smazat".
3. Vymažte mezipaměť iPhonu: Přejděte do aplikace "Nastavení" na iPhonu, poté sjeďte dolů do sekce "Safari" a klepněte na "Vymazat historii a data webových stránek". Tím vymažete historii procházení Safari i všechna data webových stránek, která jsou uložena v iPhonu.
4. Obnovte iPhone: Přejděte do aplikace "Nastavení" na iPhonu, pak sjeďte dolů do sekce "Obecné" a klepněte na "Resetovat". Klepněte na "Vymazat veškerý obsah a nastavení". Tím vymažete všechna data v iPhonu a obnovíte jeho výchozí tovární nastavení.

By Milan Mandigo

Kde najdu aplikaci? :: Jak zjistit aktivační klíč Windows?
Užitečné odkazy