Domovská stránka > J > Jak Zjistit Jestli Je Iphone Odhlášený?

Jak zjistit jestli je iPhone Odhlášený?

Návod:

  1. Přejděte ve svém webovém prohlížeči na tuto stránku: www.icloud.com/activationlock/
  2. Do prvního bílého pole s názvem „Zadejte kód IMEI nebo sériové číslo zařízení“ zadejte požadované čiselné kódy vašeho zařízení.
  3. Následně uvidíte, zda dané zařízení je nebo není blokované.

Přečtěte si více

Také, kde zjistím imei iphone?

Sériové číslo nebo IMEI/MEID je možné najít na několika místech.

  1. V prohlížeči přejděte na appleid.apple.com.
  2. Přihlaste se tím Apple ID, které používáte na svém zařízení.
  3. Vyberte část Zařízení. Sériové číslo a IMEI/MEID si zobrazíte výběrem svého zařízení.
Jak zjistit stáří iPhone se? V nastavení (stáří menší než 1 rok)

Tuto informaci zjistíme v aplikaci Nastavení → Obecné → Informace, kde naleznete kolonku “omezená záruka”, v níž se nachází datum vypršení jednoleté mezinárodní záruky. Z něj můžete jednoduše vypočítat, kdy byl iPhone zakoupen.

Může se také zeptat, co to znamená imei?

Jedinečné identifikační nebo sériové číslo vašeho zařízení je mezinárodní identifikační číslo mobilního zařízení (IMEI). Jak poznám že je iPhone neblokovaný? Stačí, když se v Nastavení přesunete do sekce Mobilní data. Zde poté sjeďte níže a hledejte kolonku s názvem Mobilní datová síť. Pokud se zde nachází, tak iPhone blokovaný není. V případě, že ji najít nemůžete, tak se v některých případech může jednat o iPhone, který je blokovaný na operátora.

Jak poznám že mám zablokovaný iPhone?

Speciální pozornost pak věnujte aplikaci Najít iPhone (Find My iPhone), která by určitě měla být z telefonu před jeho prodejem odstraněna či alespoň odhlášena. Pokud tak nebylo učiněno, neprodleně požádejte prodejce o nápravu. Jak zjistit zaruku na iPhone? Jak zjistit číslo smlouvy nebo doklad o záručním krytí

  1. Přejděte na stránku mysupport.apple.com.
  2. Přihlaste se svým Apple ID.
  3. Vyberte své zařízení.
  4. Klikněte na Zobrazit doklad o záručním krytí. Pokud doklad o záručním krytí nevidíte, ujistěte se, že máte pro své Apple ID zapnuté dvoufaktorové ověření.

Jak vyvolat IMEI?

Pro vyvolání kódu IMEI na displeji mobilního telefonu stiskněte klávesy *#06#. Jak zjistit datum nakupu iPhone? Jak zjistit přesný datum zakoupení iPhonu

Sériové číslo najdete v Nastavení, kde rozkliknete záložku Obecné, a poté možnost Informace. Zde poté stačí sjet k řádku Sériové číslo. Zároveň můžete k identifikaci zařízení využít také IMEI, které si můžete zobrazit také v Informacích, anebo po vytočení čísla *#06*.

Může se také zeptat, jak zjistit informace o iphone?

V případě iPhonu můžete prostřednictvím sériového čísla (či IMEI) zjistit přesný model, zdali je zapnuté Najít iPhone, barvu, velikost úložiště, přesné stáří, datum výroby, kde bylo zařízení vyrobeno a několik dalších informací.

By Vaclav Fremont

Jak zjistit historii iPhonu? :: Jaký je rozdíl mezi POP3 a IMAP?
Užitečné odkazy