Domovská stránka > J > Jak Vytvořit Vpn Doma?

Jak vytvořit VPN doma?

Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak si vytvořit vlastní VPN doma, je koupit router, který je dodáván s vestavěnými funkcemi VPN serveru.

 1. Otevřete preferovaný prohlížeč.
 2. Do vyhledávacího pole zadejte LAN (interní) IP adresu routeru.
 3. Zadejte uživatelské jméno a heslo routeru.

Přečtěte si více

Podle toho, kdy zapnout vpn?

Pokud streamujete filmy nebo se pokoušíte získat přístup k webovým stránkám zablokovaným ve vaší zemi, měli byste určitě mít zapnutou vaší VPN. Bez VPN nebudete mít přístup k tomuto obsahu. Jakmile však dokončíte streamování nebo prohlížení webových stránek, mohlo by být užitečné dát vaší VPN pauzu. Jak vypnout síť VPN? 1.Zkuste použít funkci VPN

 1. Odemkněte svůj iPhone.
 2. Otevřete v zařízení aplikaci Nastavení
 3. Vyhledejte možnost VPN.
 4. Klepnutím na něj VPN vypnete.

Jak zmenit VPN na PC?

Krok za krokem: Jak ve Windows 10 nakonfigurovat síť VPN

 1. Krok 1: Klepněte na Hlavním panelu na tlačítko pro vyhledávání, a do políčka, které se vzápětí zobrazí, zadejte výraz vpn.
 2. Krok 2: Ze seznamu nabízených položek vás bude zajímat položka Změnit virtuální privátní sítě (VPN).
Také, proč mi nejde vpn? Nejrychlejším řešením je ujistit se, že na vašem počítači není spuštěných více VPN klientů současně. Pokud to chybu nevyřeší, zkuste na chvíli vypnout firewall a antivirové programy, abyste zjistili, zda připojení neblokují právě oni. Tuto občasnou chybu lze taktéž vyřešit restartováním nebo přeinstalováním klienta.

Jak nastavit VPN v mobilu?

Připojení VPN

 1. Nejprve otevřete NASTAVENÍ aplikace klikněte na tlačítko DALŠÍ v oddíle BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ
 2. Klikněte na symbol VPN na obrazovce BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ
 3. V pravém horním rohu bude symbol "+" nebo "PŘIDAT PROFIL VPN", na ten klikněte a zadejte přihlašovací údaje (ty vám poskytne správce sítě)
Kterou VPN? V rámci velkého srovnání a testů jsme jako nejlepší VPN vybrali CyberGhost VPN – přes 7 000 serverů, 90 zemí a za super cenu!
 • Nejlepší VPN roku. CyberGhost VPN. místo. Precizní ochrana a vysoká míra anonymity za vynikající cenu.
 • Skvělá alternativa. NordVPN. místo.
 • Skvělá, ale dražší ExpressVPN. místo.

Jak vyplnit VPN?

Při prvním připojení je nutné do okénka nalevo od tlačítka Connect vyplnit adresu vpn.tul.cz, kterou si Váš počítač bude do budoucna pamatovat. Do následujícího dialogového okna vyplňte své přihlašovací jméno ve formátu [email protected] a heslo pro vzdálený přístup a stiskněte tlačítko Connect. Také, na co je dobré vpn? Používání sítě VPN přináší řadu výhod, včetně následujících:
-Síť VPN pomáhá chránit vaše soukromí online šifrováním provozu a skrytím vaší IP adresy.
-Síť VPN může také pomoci obejít cenzuru a geografická omezení a umožnit vám přístup k webovým stránkám a obsahu, které by pro vás jinak byly nedostupné.
-Síť VPN může také zvýšit vaši online bezpečnost tím, že poskytuje bezpečné a soukromé připojení k internetu. To může být výhodné zejména v případě, že používáte veřejnou Wi-Fi.

Proč mít VPN?

Existuje mnoho důvodů, proč používat síť VPN. Mezi nejčastější důvody patří:
1. Aby vaše online aktivity zůstaly soukromé
Když se připojíte k internetu, poskytovatel internetu vám přidělí IP adresu. Tato IP adresa může být použita ke sledování vaší online aktivity. Při použití sítě VPN je váš provoz šifrován a vaše IP adresa je skryta, takže je pro někoho mnohem obtížnější sledovat vaši online aktivitu.
2. Přístup k obsahu s geografickým omezením
Některé webové stránky a online služby jsou dostupné pouze v určitých zemích. Připojením k serveru VPN v požadované zemi můžete tato omezení obejít a získat přístup k požadovanému obsahu.
3. Ke zvýšení bezpečnosti a soukromí při používání veřejné Wi-Fi
Veřejná Wi-Fi je pohodlná, ale také riziková. Když se připojíte k veřejné síti Wi-Fi, kdokoli v této síti může potenciálně zachytit váš provoz a vidět, co děláte online. VPN dodává veřejné síti Wi-Fi další vrstvu zabezpečení, šifruje váš provoz a ztěžuje někomu slídění po vašich aktivitách.
4. Obejít cenzuru internetu
V některých zemích vláda cenzuruje určité webové stránky a online obsah. Připojením k serveru VPN mimo danou zemi můžete tato cenzurní omezení obejít a volně přistupovat k internetu.

By Basilius

Jak na VPS? :: Jak na VLAN?
Užitečné odkazy