Domovská stránka > C > Co Delat Doma S 2 Letym Ditetem?

Co delat doma s 2 Letym ditetem?

Pro mladší děti (od 2 let) doporučuji především Berušky, Den a noc, Můj první ovocný sad, Příšerky ze skříně, Myško utíkej. Přibližně okolo 3 let by děti mohly zvládnout i Padající opičky, Cink Junior, Sada her Ledové království, Plást medu, případně i Děti z Carcassonne nebo Ubongo, pokud už jsou herně zdatnější.

Přečtěte si více

Jak se zabavit doma s dětmi?

Jak zabavit děti na několik minut?

 1. Slovní hry. Skvělou volbou, jak zabavit děti na několik minut, můžou být například slovní hry.
 2. Pozorování dění za oknem.
 3. Pěstování bylinek v květináči.
 4. Kreslení a malování
 5. Hra na schovávanou.
 6. Modelína a omalovánky.
 7. Poznávání předmětů
 8. Doplňovačky.
Může se také zeptat, jak se zabavit na oslavě? 8 tipů jak zabavit dítě na oslavě nebo návštěvě
 1. Deskové hry a pexeso. Pokud se chystáte na akci, kde bude více dětí, a řešíte dilema, jak zabavit to svoje, aby nezlobilo, zkuste mu do batůžku nebo aktovky přibalit deskové hry nebo pexeso.
 2. Plastelínou nikdy nic nepokazíte.
 3. Vděčné malování
 4. Nechte je tančit.

Pokud jde o to, co dělat na oslavě?

Naplánuj si tak, kdy se bude krájet dort, kdy se bude tančit nebo promítat fotky či videa ze života oslavence. Ale můžeš jít ještě dál. Co třeba vymyslet nějaké netradiční hry, malování na tělo či tetování henou? Abys zamezila tomu, že se oslava jen prosedí, projí a propije, naplánuj nějaký workshop či cvičení jógy. Jak zabavit lidi na party? Mezi vtipné úkoly na oslavu narozenin a zábavné hry na párty určitě zařaďte rozesmívání. Vyberte si člověka, kterého chcete rozesmát. Ten se musí napít vody, ale nespolkne ji. Zatímco se snaží zachovat kamennou tvář a udržet vodu v puse, vy ho rozesmíváte.

Jak to bylo kdysi hra?

„Jak to tenkrát bylo? “ je nová hra, při které si Vaše babička nebo dědeček spolu s celou rodinou příjemně zavzpomínají a dozvědí se zapomenuté příběhy z rodinné historie. Hra obsahuje plno karet s retro fotografiemi a hravou formou vybízí k vyprávění příběhů. Když to vezmeme v úvahu, jak to tenkrát bylo dobrovský? Jaké to tenkrát bylo aneb Co se stalo v roce, kdy jste se narodili 1953 | Knihy Dobrovský

Jak to tenkrát bylo Luxor?

Vyprávějte si a objevujte příběhy ze života své rodiny Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? „Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo? Také, kde je pepa hra? Unikátní chytrá hračka, u které si můžete upravit náročnost hry, která vašemu dítěti nejvíce vyhovuje. Nejprve schovejte figurku Peppy, připravte karty nápověd a pak se děti vydají Peppu hledat. Figurka Peppy vždy se vždy po čase ozve. Děti tak mají větší šanci ji najít.

Kdo to byl pravidla hry?

Nejmladší hráč položí doprostřed kartičku jednoho ze zvířátek (např. ryby) a poví: „Ta hromádka v obýváku není od mojí rybičky, ale od něčího křečka“. Hráči, co mají křečka, se snaží ho dát co nejrychleji na hromádku. Kdo byl první, zbaví se karty a pokračuje s obviňováním on.

By Ab

Proč se nevyrábí malé telefony? :: Jak vybrat deskovou hru?
Užitečné odkazy