Domovská stránka > J > Jak Vypnout Spuštěné Aplikace Android?

Jak vypnout spuštěné aplikace Android?

Zavření jedné aplikace: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte. Přejeďte po aplikaci nahoru. Zavření všech aplikací: Přejeďte prstem ze spodního okraje nahoru, podržte ho na obrazovce a potom ho zdvihněte.

Přečtěte si více

Jak přeinstalovat program?

Správným způsobem, jak přeinstalovat softwarový program, je zcela odinstalovat a poté jej znovu nainstalovat z nejaktuálnějšího zdroje instalace, který najdete. Lidé se také ptají, jak najít odinstalované programy? Klikněte na Start, zadejte ovládací panel, kliknutím na Ovládací panely otevřete Ovládací panely ve Windows 10. Klikněte na Programy -> Programy a funkce.

Tak jak restartovat aplikace?

Další informace vám poskytne výrobce zařízení. Na většině telefonů stačí stisknout vypínač po dobu asi 30 sekund nebo dokud se telefon nerestartuje. Možná bude třeba klepnout na Restartovat. Proč nefungují některé aplikace? Mezipaměť a data aplikace lze obvykle vymazat pomocí aplikace Nastavení v telefonu. Nastavení se v různých telefonech může lišit. Další informace vám poskytne výrobce zařízení. Dočasně můžete uvolnit místo, když vymažete data v mezipaměti.

Tak jak aktualizovat tečku?

TEČKA. Pokud vám při otevření bude Tečka ukazovat všechno červeně, klikněte dole na žlutý pruh a pak klikněte na tlačítko aktualizovat. Je to tím, že jsme aktualizovali všechny systémy a aplikace tak, aby se validovaly důležité parametry podle toho, jak od dneška platí. Pokud jde o to, jak opravit google? První krok: Vyzkoušejte tato běžná řešení selhávání prohlížeče Chrome

  1. Zavřete ostatní karty, rozšíření a aplikace.
  2. Restartujte Chrome.
  3. Restartujte počítač
  4. Zkontrolujte, zda jste nebyli napadeni malwarem.
  5. Otevřete stránku v jiném prohlížeči.
  6. Odstraňte problémy v síti a nahlaste problémy s webovou stránkou.

Jak funguje aplikace Lidl Plus?

Co je aplikace Lidl Plus

Aplikace Lidl Plus přináší každý den nové možnosti, jak můžeš ušetřit při svém nákupu. Nabízí Ti slevy, speciální cenové nabídky pro všechny uživatele aplikace, ale hlavně kupóny, které využiješ při svých nákupech. Díky našemu věrnostnímu programu už ti neunikne žádná příležitost!
Pokud jde o to, jak získat aplikaci lidl plus? Stačí jen mít aplikaci, po prvním spuštění provedete rychlou registraci:

  1. vyberete zemi (Česká republika)
  2. udělíte aplikaci souhlas pro personalizované nabídky a obsah.
  3. po představení funkcí vyberete prodejnu Lidl, kde nejčastěji nakupujete.
  4. vyplníte údaje o sobě, na mobil vám přijde ověřovací SMS kód a zvolíte si heslo.

Kde stáhnout aplikaci Lidl Plus?

Pokud nechcete, nemusíte QR kódu využívat a stačí se jen prokliknout na aplikaci přes tyto odkazy, nebo si aplikaci vyhledat v oficiálním obchodě vašeho telefonu a zdarma stáhnout a naistalovat: Aplikace Lidl Plus pro Android ZDE. Aplikace Lidl Plus pro iOS (iPhone a iPad) ZDE.

By Juliane Anselm

Proč se mi zastavuji aplikace? :: Proč padají aplikace na mobilu?
Užitečné odkazy