Domovská stránka > J > Jak Vypnout Iphone Kdyz Nefunguje Dotyk?

Jak vypnout iPhone kdyz nefunguje dotyk?

Zkuste „natvrdo vypnout“ iOS

Tato metoda je bohužel vhodná pouze pro starší modely iPhonu. Pokud máte zařízení nejnovější generace, tlačítko „Domů” je již součástí displeje a pokud přístroj nereaguje na dotek, nic s tím nenaděláte. Jiný způsob představuje přidržení tlačítka „Domů” společně s tlačítkem napájení.

Přečtěte si více

Jak obnovit iPhone přes iTunes?

Obnovení nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch v iTunes na PC

  1. Připojte zařízení k počítači.
  2. V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.
  3. Klikněte na volbu Souhrn.
  4. Klikněte na Obnovit a dále postupujte podle pokynů na obrazovce.
Jak Odhlasit iPhone z iCloud? Pokud používáte iOS 10.3 nebo novější, klepněte na Nastavení > [vaše jméno]. Sjeďte dolů a klepněte na Odhlásit se. Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout. Pokud používáte iOS 10.2 nebo starší, klepněte na Nastavení > iCloud > Odhlásit se.

Co se stane kdyz dám telefon do tovarniho nastaveni?

Při obnovení továrního nastavení budou z telefonu odstraněna veškerá data. Data uložená v účtu Google budou obnovena, všechny aplikace však budou odinstalovány a jejich data vymazána. Resetování do továrního nastavení může trvat až hodinu. Nabijte telefon alespoň na 70 %. Co dělat když zapomenu heslo od iPhonu? Když nemůžete heslo změnit nebo resetovat

  1. Přejděte na iforgot.apple.com.
  2. Zadejte svoje Apple ID.
  3. Zvolte možnost resetování hesla a vyberte Pokračovat.
  4. Vyberte, zda chcete odpovědět na bezpečnostní otázky, obdržet e-mail nebo zadat svůj klíč zotavení.
  5. Obnovte heslo podle pokynů na obrazovce.

Jak odemknout iPhone bez Home Button?

Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko. Jak se dostat přes Face ID? Abyste se přes Face ID dostali, můžete udělat několik věcí. Zaprvé se ujistěte, že máte dobré připojení k internetu. Za druhé, snažte se používat kvalitní fotoaparát. Zatřetí se ujistěte, že je váš obličej dobře osvětlen. Za čtvrté, snažte se udržet obličej v klidu, zatímco ho kamera snímá. Za páté, pokud se vám nedaří projít přes Face ID, můžete zkusit použít jiný způsob ověření, například přístupový kód.

Jak odemknout iPhone 12?

Chcete-li odemknout iPhone pomocí Face ID, podívejte se na něj a pak přejeďte prstem ze spodní části zamčené obrazovky nahoru. Nebo pokud je iPhone na stole nebo jiném rovném povrchu, můžete ho probudit zvednutím nebo klepnutím. Přejetím prstu od spodního okraje obrazovky nahoru se kdykoli vrátíte na plochu. Jak nastavit Face ID na iPhone? Nejprve musíte otevřít aplikaci Nastavení a klepnout na možnost Face ID a přístupový kód. Budete vyzváni k zadání přístupového kódu. Jakmile tak učiníte, přejděte dolů na položku Nastavit Face ID a klepněte na ni.
Budete provedeni procesem nastavení Face ID. Nejprve budete vyzváni k umístění obličeje do rámečku. Ujistěte se, že je váš obličej dobře osvětlen a že jej nic nezakrývá.
Poté budete vyzváni, abyste pohybovali hlavou a dokončili 3D skenování svého obličeje. Po jeho dokončení bude Face ID nastaveno a vy jej budete moci používat k odemykání iPhonu a k nákupům v aplikacích.

Jak rozsvítit jablko na iPhone?

Na iPhonu můžete jablko rozsvítit několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je přejít do nastavení a kliknout na možnost "Displej a jas". Tam uvidíte posuvník, kterým můžete upravit jas obrazovky. Druhým způsobem, jak zesvětlit jablko, je použít Ovládací centrum. To provedete tak, že ze spodní části obrazovky přejedete prstem nahoru. Poté se zobrazí možnost "Jas", kterou můžete použít k úpravě jasu obrazovky.

By Rosinski

Co dělat když mi nejde zapnout notebook Lenovo? :: Jak se dostat na iPhone?
Užitečné odkazy