Domovská stránka > C > Co Dělat Když Mi Nenabíjí Nabíječka?

Co dělat když mi nenabíjí nabíječka?

Například adaptér může mít prasklinu nebo kabel může být na nějakém místě přerušený. Stejně tak si prohlédněte nabíjecí konektor a nabíjecí zásuvku na telefonu, které mohou být zdeformované. Jestli si všimnete, že konektor ze zásuvky snadno vyklouzne, může to být příčina vašich potíží s nabíjením.

Přečtěte si více

Jak nabíjet iPhone se?

i Pro nabíjení iPhone použijte originální nabíječku nebo nabíječku certifikovanou společností Apple (Made for iPhone – Mfi). Vyhnete se jak riziku poškození telefonu, tak případům, kdy iPhone nenabíjí. S některými neoficiálními kabely totiž iPhone nejde nabít, resp. nabíjení vůbec není indikováno. Lidé se také ptají, jak vycistit nabijeci konektor iphone? Na čištění nabíjecího konektoru u iPhonu doporučujeme použít tenké párátko a starý zubní kartáček. Můžete také použít jehlu, pinzetu, ale dřevěné párátko je jednoznačně šetrnější řešení. Pokud nečištíte nabíjecí konektory každý den, mohli byste nabíjecímu konektoru iPhonu spíše uškodit než pomoci.

Jak opravit Nabiječku?

Jak opravit poškozenou nabíječku

  1. Zkontrolujte, zda je zásuvka zapnutá.
  2. Zkontrolujte, zda jsou kabely správně připojeny.
  3. Hledejte světla.
  4. Restartujte nabíjecí zařízení.
  5. Zkuste jinou zásuvku.
  6. Zkontrolujte poškození nabíječky.
  7. Zkontrolujte součásti.
  8. Zkontrolujte pojistky.
Jak opravit Bužírku? Elektrické pásky nebo smršťovací bužírky

Nestíněné části vodičů můžete potáhnout nějakou elektrickou páskou a pak také obalit spoj. U větších kabelů a v případě, že na síle skutečně záleží, možná budete chtít nahlédnout do smršťovacích bužírek.

Pokud jde o to, jak se nabíjí iphone se 2020?

iPhone SE 2. generace můžete nabíjet jak standardně pomocí kabelu, tak i bezdrátově. Co se pak týče kabelového nabíjení, telefon může být dobíjen až 18W, které mu zaručí maximální možnou rychlost nabití. Jak nabít iPhone Iphonem? Pokud má váš iPhone konektor Lightning, můžete jej připojit k portu USB v počítači a nabíjet jej. Pokud máte novější model iPhonu s konektorem USB-C, můžete použít kabel USB-C a zapojit jej do portu USB-C na počítači. K nabíjení iPhonu můžete použít také 29W napájecí adaptér Apple USB-C.

Proč se nenabíjí iPhone?

Nejčastější příčinou bývá zanesení konektoru nečistotami a prachem – můžete se o iPhone starat sebelépe, a přesto vás problém nemine. Ty se po malých částech usazují na okraji konektoru nebo v něm, a každým připojením kabelu je zatlačíte dovnitř. Jak vycistit nabijeni iPhone? Předpokládejme, že chcete vědět, jak vyčistit nabíjecí port iPhonu:
1. Pomocí kartáčku s měkkými štětinami jemně odstraňte veškeré nečistoty z nabíjecího portu.
2. Pokud je v portu nějaký nános, použijte k jeho opatrnému odstranění párátko nebo malou jehlu.
3. Pomocí nádoby se stlačeným vzduchem vyfoukejte zbývající nečistoty nebo prach.
4. Jakmile je port čistý, znovu připojte nabíjecí kabel iPhonu a ujistěte se, že je těsný a bezpečný.

Jak vycistit Nabijeci port?

Pokud má vaše zařízení odnímatelný zadní kryt, začněte jeho sejmutím. Najděte nabíjecí port a podívejte se, zda jej neblokují nečistoty nebo úlomky. K vyfouknutí portu použijte plechovku se stlačeným vzduchem nebo jej vyčistěte vatovým tamponem namočeným v alkoholu. Jakmile je port čistý, znovu nasaďte zadní kryt a zkuste zařízení znovu nabíjet.

By Calder Taitague

Jak spustit Adobe Flash Player 2021? :: Jak odemknout spodní lištu?
Užitečné odkazy