Domovská stránka > C > Co Delat Kdyz Nenabiji Iphone?

Co delat kdyz Nenabiji iPhone?

Postupujte takhle:

  1. Odstraňte všechny nečistoty z nabíjecího portu na spodní straně zařízení.
  2. Restartujte iPhone nebo iPod touch.
  3. Zkuste jiný USB kabel nebo nabíječku.
  4. Přesvědčte se, že máte nejnovější verzi iOS.
  5. Kontaktujte podporu Apple a domluvte si servis.

Přečtěte si více

Jak restartovat iPad kdyz nejde dotyk?

Pokud máte zařízení nejnovější generace, tlačítko „Domů” je již součástí displeje a pokud přístroj nereaguje na dotek, nic s tím nenaděláte. Jiný způsob představuje přidržení tlačítka „Domů” společně s tlačítkem napájení. Po několika sekundách by obrazovka měla zčernat. Můžete se také zeptat, jak opravit nabijeni iphone? Jednoduchá oprava iPhone Vám pomůže – budete k tomu potřebovat samotný iPhone nebo iPad a obyčejné párátko. Následně stačí nejlépe iOS zařízení vypnout. Po vypnutí stačí uchopit párátko a nečistoty z otvoru pro nabíjení jednoduše vyšťourat. Sami budete jistě překvapeni, kolik nečistot se zde bude skrývat.

Co se stane kdyz Resetuju iPhone?

Obnovení továrního nastavení vymaže z iPhonu, iPadu nebo iPodu veškerá data a nastavení a nainstaluje nejnovější verzi iOS, iPadOS nebo softwaru iPodu. Jak nabíjet iPhone se? i Pro nabíjení iPhone použijte originální nabíječku nebo nabíječku certifikovanou společností Apple (Made for iPhone – Mfi). Vyhnete se jak riziku poškození telefonu, tak případům, kdy iPhone nenabíjí. S některými neoficiálními kabely totiž iPhone nejde nabít, resp. nabíjení vůbec není indikováno.

Jak nabít iPhone Iphonem?

iPhone můžete nabíjet těmito způsoby: Připojte ho k elektrické zásuvce pomocí nabíjecího kabelu (dodává se s telefonem) a napájecího USB adaptéru Apple (prodává se zvlášť). Viz Napájecí adaptéry pro iPhone. Když to vezmeme v úvahu, jak restartovat iphone kdyz nejde obrazovka? Existuje několik způsobů, jak restartovat iPhone, pokud se obrazovka nerozsvítí. Jedním ze způsobů je současné stisknutí a podržení tlačítka Spánek/Probuzení a tlačítka Domů po dobu asi 10 sekund, dokud se nezobrazí logo Apple. Dalším způsobem je přejít do Nastavení > Obecné > Reset > Resetovat všechna nastavení. Tím se obnoví nastavení, ale nikoli data.

Když to vezmeme v úvahu, jak vypnout iphone kdyz nefunguje dotyk?

podržte tlačítko Vypnout/Zapnout (boční tlačítko na nákresu níže) dokud se neobjeví na displeji posuvník. jakmile se posuvník objeví, přetáhněte jej vpravo ("slide to power off"). Tak zařízení vypnete. Co delat kdyz nefunguje obrazovka? Pokud obrazovka počítače nebo zařízení nefunguje, můžete problém vyřešit několika způsoby.
Nejprve zkuste restartovat zařízení. To může často vyřešit problémy s nefunkční obrazovkou.
Pokud restartování nepomůže, zkuste zkontrolovat připojení a ujistit se, že je obrazovka správně zapojena.
Pokud obrazovka stále nefunguje, zkuste ji otestovat pomocí jiného zařízení nebo počítače, abyste zjistili, zda je problém v obrazovce nebo v samotném zařízení.
Pokud máte stále potíže, můžete se obrátit na výrobce obrazovky nebo zařízení a požádat o další pomoc při řešení potíží.

Lidé se také ptají, jak opravit nabiječku?

Nefunkčnost nabíječky může být způsobena několika příčinami. První věc, kterou byste měli zkontrolovat, je nabíjecí port vašeho zařízení. Pokud je port poškozený, možná bude potřeba jej vyměnit. Pokud port vypadá v pořádku, další věc, kterou je třeba zkontrolovat, je nabíjecí kabel. Zkuste použít jiný kabel a zjistěte, zda funguje. Pokud máte stále potíže, poslední věc, kterou je třeba zkontrolovat, je používaná elektrická zásuvka. Ujistěte se, že zásuvka funguje správně a že připojení nic nebrání.

By Kelda Berret

Jak Nabijet iPhone přes iPhone? :: Jak zmenit PIN Huawei?
Užitečné odkazy