Domovská stránka > J > Jak Zapnout Iphone Bez Home Button?

Jak zapnout iPhone bez Home Button?

Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak si aktivovat iphone?

Nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 1. Zapněte zařízení
 2. Pokud máte jiné zařízení, použijte Rychlý start.
 3. Aktivujte zařízení
 4. Nastavte Face ID nebo Touch ID a vytvořte si kód.
 5. Obnovte nebo přeneste své informace a data.
 6. Přihlášení pomocí Apple ID.
 7. Zapněte automatické aktualizace a nastavte další funkce.
Jak se dostat do zamčeného iPhone? Jak se dostat do zamčeného iPhone bez ztráty dat

Nechte si do počítače nainstalovat iOS System Recovery a připojte uzamčený iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning. Spusťte program a klikněte na „Další nástroje“> „Obnovení systému iOS“; objeví vaše zařízení.

Co delat kdyz mi nejde zapnout iMessage?

Na iPhonu:

 1. Vraťte se do nabídky Nastavení > Zprávy a zkontrolujte, že máte volbu iMessage zapnutou.
 2. Potom klepněte na volbu Odesílání a příjem, klepněte na „Použijte pro iMessage své Apple ID“ a přihlaste se svým Apple ID.
Co delat kdyz mi nefunguje iMessage? Pokud vám posílání nebo přijímání zpráv stále nefunguje, kontaktujte podporu Apple. Pokud vám nechodí SMS zprávy, obraťte se na svého operátora. Pokud jste přešli na telefon jiného výrobce než Apple, přečtěte si, jak deaktivovat zprávy iMessage.

Jak zapnout iPhone kdyz nefunguje tlacitko?

Na iPhonu 7 nebo iPhonu 7 Plus

 1. Podržte boční tlačítko a tlačítko zeslabení hlasitosti, dokud se nezobrazí logo Apple.
 2. Pokud se telefon nezapne, podle těchto kroků zkontrolujte hardware a nabijte telefon. Možná budete muset nabíjet až hodinu.
 3. Pokud se telefon stále nezapíná, kontaktujte podporu Apple.
A další otázka, jak se zapíná iphone 12? Chcete-li iPhone 12 zapnout, stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.

Jak vypnout Assistive Touch?

Pokud máte rádi Siri, můžete také požádat Siriho, aby vám AssistiveTouch zapnul nebo vypnul. Chcete -li Siri vyvolat, stiskněte a podržte tlačítko Boční / Napájení nebo tlačítko Domů nebo řekněte „Hey Siri“. Nyní řekněte příkaz „Aktivovat AssistiveTouch“ nebo „Deaktivovat AssistiveTouch“. Jak obnovit iPhone? Obnovení iPhonu můžete provést několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je připojení iPhonu k počítači a použití iTunes k obnovení zařízení. Dalším způsobem je použít k obnovení zařízení službu iCloud. Nakonec můžete k obnovení zařízení použít také softwarový program třetí strany.

Jak ovládat iPhone?

iPhone lze ovládat mnoha způsoby. Nejběžnějším způsobem je interakce se zařízením pomocí dotykového displeje. iPhone má také fyzické tlačítko Domů, které lze použít k návratu na domovskou obrazovku, a řadu dalších tlačítek a přepínačů, které lze použít k ovládání zařízení.

By Puett

Jak rozjet iPhone? :: Jak prodloužit životnost SSD?
Užitečné odkazy