Domovská stránka > J > Jak Odemknout Iphone Bez Home Button?

Jak odemknout iPhone bez Home Button?

Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte pomocí přepínače. Za předpokladu, že budete Assistive Touch používat pouze jako náhradu za Home button, lze nastavit, že po jednom klepnutí se virtuálně stiskne domovské tlačítko.

Přečtěte si více

Jak promazat iPhone?

Po vytvoření zálohy a ujištění se o jejím úspěšném vytvoření iOS zařízení od počítače odpojíme a v iOS pokračujeme do Nastavení > Obecné > Obnovit > Smazat data a nastavení. Opakuji, tato možnost kompletně smaže iOS zařízení a vrátí ho do továrního nastavení. Jak smazat iPhone na dálku? Vzdálené vymazání vašeho zařízení nebo zařízení jiného člena rodiny

  1. V aplikaci Najít iPhone na webu iCloud.com klikněte na Všechna zařízení a vyberte zařízení, které chcete vymazat.
  2. Klikněte na Smazat [zařízení].
  3. V závislosti na tom, co chcete vymazat, proveďte jednu z následujících akcí:

Jak dlouho trva obnoveni iPhonu?

Obnovte jej v iTunes

iTunes nyní vaše zařízení obnoví. Nemějte obavy, tento proces může trvat až 15 minut, během té doby neodpojujte zařízení od počítače. Po dokončení obnovy si můžete vybrat, zda svůj iPhone nastavíte jako nový, nebo jej obnovíte ze zálohy.
Jak odblokovat iPhone S? Postup odblokování iPhone přes iCloud

V horní části dialogového okna zvolte možnost Všechna zařízení. Vyberte zařízení iPhone, které chcete smazat. Zvolte možnost Smazat iPhone a smažte data a kód iPhonu. Nyní je možné iPhone nastavit jako nový, nebo ho obnovit.

Jak odblokovat iPhone se bez iTunes?

Pak, ať už používáte Mac nebo Windows, můžete iPhone snadno odemknout pomocí iCloud, jak je uvedeno níže. Krok 1Otevřete prohlížeč v počítači a do adresního řádku zadejte www.icloud.com. Krok 2Když uvidíte stránku iCloud, zadejte svůj účet a heslo a přihlaste se k němu. Jak restartovat iPhone bez dotyků? Stiskněte a ihned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, pak stiskněte a ihned pusťte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte a podržte postranní tlačítko. Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte.

Jak odstranit Apple ID z iPhonu bez hesla?

Krok 1Stiskněte a přidržte tlačítko Moc tlačítko pro vypnutí vašeho iPhone. Krok 2Připojte iPhone k počítači a spusťte iTunes. Krok 3Vstupte do režimu obnovy pro váš iPhone stisknutím tlačítka Strana tlačítko. Krok 4Poté můžete klepnout na tlačítko Obnovit tlačítko k odstranění vašeho Apple ID. Jak odhlásit dítě z iPhone? Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

  1. Přejděte do Nastavení.
  2. Klepněte na své jméno a na Rodinné sdílení.
  3. Klepněte na jméno člena rodiny, kterého chcete odstranit.
  4. Klepněte na Odstranit [jméno člena rodiny] z rodiny.

Jak dat telefon Xiaomi do továrního nastavení?

Jak obnovit výchozí nastavení

  1. V menu najděte: „Zálohování a obnovení“: Stiskněte Nastavení. Stiskněte O telefonu. Stiskněte Zálohování a obnovení.
  2. Obnovte výchozí nastavení: Stiskněte Vymazat data (tovární reset). Stiskněte Resetovat telefon. Chvíli počkejte, dokud se neobnoví výchozí nastavení telefonu.

By Maidie Nuanes

Jak funguje LTE internet? :: Jak vzdáleně ovládat iPhone?
Užitečné odkazy