Domovská stránka > J > Jak Opravit Home Button?

Jak opravit Home Button?

Stačí vyměnit tlačítko, připadně flex kabel a home button bude plně funkční. V tomto případě je již tlačítko s funkcí čtení otisku prstu (Touch ID). Po výměně tlačítka za nové přestane fungovat otisk prstu z důvodu párovaní původního tlačítka se základní deskou, mechanicky je však tlačítko po výměně funkční.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak opravit tlačítko na iphone?

Zkalibrujte Home Button

Spusťte Akcie, Počasí, nebo jinou z nativních iOS aplikací. Stiskněte a podržte tlačítko pro vypínání, dokud se neobjeví vypínací obrazovka. Poté stiskněte a podržte Home Button po dobu osmi sekund, dokud se opět neobjeví obrazovka aplikace.
Co delat kdyz nefunguje tlačítko na iPhonu? Co když vám na iPhonu nebo iPadu nefunguje nějaké tlačítko nebo přepínač

  1. Sundejte všechny ochranné fólie nebo kryty, které by mohly tlačítko nebo přepínač blokovat.
  2. Měkkým hadříkem odstraňte nečistoty a prach okolo tlačítka nebo přepínače.

Jak odemknout iPhone kdyz nefunguje Home Button?

Pokud nefunguje Home button na vašem iPhone, můžete ho odemknout následovně:
Jděte do Nastavení → Zpřístupnění → Dotyk → Assistive touch a zapněte ho pomocí přepínače. Můžete nastavit, aby se virtuálně stisklo domovské tlačítko po jednom klepnutí, pokud Assistive Touch používáte pouze jako náhradu za Home button. Co mám delat kdyz mi nefunguje Touch ID? Resetování nastavení sítí

Některým uživatelům začalo Touch ID opět fungovat poté, co provedli reset nastavení sítí. V nastaveních klikněte na „Obecné“ a dole v menu otevřete možnost „Resetování“. Tam zvolte „Resetovat nastavení sítě“.

Jak nastavit virtualni Home Button?

Zapnutí funkce AssistiveTouch

  1. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Touch a výběrem AssistiveTouch tuto funkci zapněte.
  2. Řekněte „Hey Siri“ a pak „Zapni AssistiveTouch. “
  3. Přejděte do Nastavení > Zpřístupnění > Zkratka zpřístupnění a zapněte AssistiveTouch.
Jak odemknout iPhone? Stiskněte a podržte tlačítko podle modelu svého iPhonu a současně iPhone připojte k počítači. Tlačítko nepouštějte. Stále tlačítko držte, dokud se na iPhonu neobjeví obrazovka režimu zotavení, pak ho teprve pusťte. Pokud uvidíte obrazovku vyžadující zadání kódu, musíte iPhone vypnout a začít znovu.

Jak odblokovat Touch ID?

Pokud jej chcete dodatečně změnit, učiníte tak v Nastavení > Kódový zámek/Touch ID a kódový zámek/Face ID a kód > Změnit kód zámku. Abyste se však do této nabídky dostali, musíte znát ten původní. Pokud nechcete mít své zařízení nijak zabezpečené, najdete zde nabídku Vypnout kódový zámek. Může se také zeptat, jak aktivovat iphone bez home button? Po aktivaci je navíc v iPhonu možné si na plochu umístit virtuální tlačítko Home Button, jež zcela nahradí to nefunkční fyzické. Tuto možnost najdete v Nastavení > Obecné > AssistiveTouch.

Může se také zeptat, jak odemknout iphone kdyz nefunguje touch id?

Pokud používáte kryt nebo chránič displeje, ujistěte se, že nezakrývá snímač Touch ID ani kovový rámeček kolem něj. Přejděte do Nastavení > Touch ID a kódový zámek a podívejte se, jestli máte zapnuté volby Odemknutí iPhonu a iTunes a App Store a jestli máte přidaný alespoň jeden otisk. Zkuste zaregistrovat jiný prst.

By Dorine Agriesti

Proč mi nefunguje otisk prstu? :: Jak zvýraznit kurzor myši?
Užitečné odkazy