Domovská stránka > J > Jak Otevřít Pdf Pro Úpravy?

Jak otevřít PDF pro úpravy?

Úprava souboru PDF

 1. Přejděte na Soubor > Otevřít.
 2. Najděte PDF a otevřete ho (možná budete muset vybrat Procházet a najít SOUBOR PDF ve složce).
 3. Word vám řekne, že se chystá vytvořit kopii PDF a převést jeho obsah do formátu, který word může zobrazit.
 4. Po úpravách ho uložíte jako wordové dokumenty nebo PDF.

Přečtěte si více

Jak převést PDF do malování?

Nejčastěji se k tomuto účelu v Adobe Readeru používá nástroj Snímek (Snapshot), který najdete v nabídce Nástroje > Vybírání a zvětšení. Nástroj funguje tak, že jeho tažením v dokumentu vymezíte oblast, která se „ofotí“ do schránky. Obsah schránky pak vložíte do nějakého grafického programu (třeba do Malování). Jak kopírovat text v PDF? Kopírování textu a obrázků z PDF

 1. Klikněte pravým tlačítkem na dokument a z rozbalovací nabídky vyberte možnost Nástroj pro výběr.
 2. Přetažením vyberte text nebo kliknutím vyberte obrázek.
 3. Klikněte pravým tlačítkem na položku a vyberte možnost Kopírovat.

Jak odstranit stránku v PDF?

Otevřete PDF v aplikaci Acrobat. V pravém panelu zvolte nástroj Uspořádat stránky. Na sekundárním panelu nástrojů se zobrazí sada nástrojů uspořádání stránek a v oblasti Dokument se zobrazí miniatury stránek. Vyberte miniaturu stránky, kterou chcete odstranit, a kliknutím na ikonu Odstranit stránku odstraňte. Může se také zeptat, jak vložit soubor do pdf? Vložení výběru ze schránky do souboru PDF (Windows)

 1. Otevřete dokument s obsahem, který chcete přidat.
 2. Otevřete soubor PDF, který slouží jako základ pro zkombinovaný soubor.
 3. Zvolte možnost Nástroje > Uspořádat stránky.
 4. Na sekundárním panelu nástrojů zvolte příkaz Vložit > Ze schránky.

Jak převést do PDF a?

OpenOffice. Po spuštění programu PDF-XChange Editor Free otevřete požadovaný PDF dokument, následně v hlavním menu vlevo nahoře zvolte Soubor → Uložit jako (Ctrl+Shift+S). Objeví se dialogové okno s informací o názvu souboru a formátu. V políčku Uložit jako typ vyberte volbu PDF/A dokument. Jak změnit formát na PDF? Existuje mnoho způsobů, jak změnit formát souboru na PDF. Jedním ze způsobů je použití konvertoru PDF.
Na internetu je k dispozici mnoho konvertorů PDF. Některé z těchto konvertorů lze používat zdarma, jiné vyžadují předplatné.
Jakmile najdete konvertor PDF, který chcete použít, jednoduše nahrajte soubor, který chcete převést, a jako výstupní formát vyberte PDF. Po převedení souboru si jej budete moci stáhnout a uložit do počítače.

Jak editovat PDF Soubor zdarma?

Naučte se zdarma modifikovat PDF dokumenty

 1. Microsoft Office 2013, 2016 a 365 – 30denní demo.
 2. PDF-XChange Editor 6 – freeware.
 3. Foxit PDF Reader 8.3 – freeware.
 4. PDFCreator 3 – open source.
 5. CutePDF Writer 3.2 – freeware pro nekomerční použití
 6. PrimoPDF 5 – freeware.
 7. PDFTools 1.3 – freeware.
Také, jak rozdělit soubor pdf? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože závisí na konkrétním softwaru, který používáte. Většina softwaru, který umožňuje rozdělit soubory PDF, však bude mít podobný postup. Obvykle otevřete soubor PDF, který chcete rozdělit, v softwaru. Poté byste vybrali stránky, které chcete rozdělit do nového souboru PDF. Po výběru stránek byste zvolili možnost rozdělení souboru PDF. Tím by se vytvořil nový soubor PDF pouze s vybranými stránkami.

Také, jak začernit text v pdf zdarma?

Existuje několik způsobů, jak začernit text v souboru PDF. Jedním ze způsobů je otevřít PDF v programu, jako je Adobe Acrobat, a pomocí nástroje pro začernění zakrýt text, který chcete skrýt. Dalším způsobem je vytisknout soubor PDF a poté text, který chcete skrýt, zakrýt pomocí černé fixy.

By Byrann

Jak z PDF udělat obrázek? :: Co je to CNAME?
Užitečné odkazy