Domovská stránka > P > Proč Ne Android?

Proč ne Android?

Více jak tři čtvrtiny všech mobilních telefonů (nejenom chytrých!) běží právě na systému Android. Za to Apple a jeho iOS zabírá “pouze” 22 % celého trhu s telefony. Zákazníci mají pro oblibu Androidu dobrý důvod, Android totiž nabízí spoustu funkcí, o kterých si jablíčkáři mohou nechat jen zdát.

Přečtěte si více

Kolik Čechů používá iPhone?

Apple se dokonce během loňského podzimu dokázal dostat přes hranici 20 %, ale nyní je již řadu měsíců na úrovni okolo 19,80 % a za poslední rok má v průměru přesně 19,81 % všech přístupů na internet. Lze tedy říci, že iOS používá v ČR 19,81 % lidí, zatímco Android je na tom čtyřikrát lépe. Také, co je to iphone se? iPhone SE (1. generace) je smartphone od firmy Apple. Vzhledem je totožný s iPhone 5S (až na lesklou linii na přední hraně telefonu), o čemž svědčí i kompatibilita příslušenství.

Co je to i pád?

iPad je počítač typu tablet od společnosti Apple. Používá operační systém iPadOS (do roku 2019 iOS). Lze ho použít k prohlížení webu, práci s různými multimediální formáty (fotografie, videa, hudba, knihy a další) nebo kancelářské práci. Proč koupit iPhone XR? Překvapivě ale XR má 6.1“ display s rozlišením 1792x828 zatím co iPhone 7“ plus s displayem 5,5“ má rozlišení 1920x1080 – Má tak vyšší rozlišení na menší display. Čistě teoreticky by tak měl mít ostřejší obraz. Tenhle bod záleží hodně na Vašich osobních preferencích.

Co je to smartphone?

Se smartphony neboli chytrými telefony můžete kromě volání a psaní SMS také plnohodnotně surfovat na internetu, instalovat do nich další aplikace, hrát hry, fotit, využívat navigaci a mnoho dalšího. Liší se zejména operačním systémem, velikostí displeje, konstrukcí, výbavou a funkcemi. Proč si nepořizovat iPhone? Proč si iPhone tedy nepořídit? Jako hlavní argument zde bude pravděpodobně figurovat cena. Modely iPhone bývají dražší a ve stejné cenové hladině často pořídíte výkonnější mobilní telefony od jiných výrobců.

Proč koupit iPhone 11?

Rychlost vám nebude chybět při průchodu systému, v organizování svého času, vyřizování mailů, surfování po internetu nebo třeba hraní graficky náročných mobilních her. A výhodou je, že na tomto poli stojí iPhone 11 přesně vedle svých dražších bratrů. Rozdíly ve výkonu nejsou žádné. Proč přejít na iPhone? 7 důvodů, proč přejít z Androidu na iPhone

 • Bezpečnost informací Společnosti pro zabezpečení informací se jednomyslně shodují, že zařízení Apple jsou bezpečnější než zařízení Android.
 • Ekosystém Apple.
 • Snadné použití
 • Získejte nejprve ty nejlepší aplikace.
 • Apple Pay.
 • Rodinné sdílení
 • iPhony uchovávají svou hodnotu.

Podle toho, jak přejít z androidu na ios?

Pokud chcete přenést i záložky z Chromu, aktualizujte Chrome na zařízení s Androidem na nejnovější verzi.

 1. Klepněte na Přenést data z Androidu.
 2. Otevřete aplikaci Přechod na iOS.
 3. Počkejte na kód.
 4. Zadejte kód.
 5. Připojení k dočasné Wi-Fi síti.
 6. Vyberte obsah a počkejte.
 7. Nastavte si iOS zařízení
 8. Dokončení

By Trini Deardorff

Jaký je rozdíl mezi DVD a Blu Ray? :: Proč přejít na Mac?
Užitečné odkazy