Domovská stránka > K > Kdy Skonci Android?

Kdy skonci Android?

Řeč je o mobilech a tabletech s Androidem ve verzích 7.1 a staršími, které i teď tvoří cca třetinu “androidího” světa. Pro ně v září 2021 vyprší platnost certifikátu, kterým musí přístroje pro otevírání množství zmíněných webů disponovat.

Přečtěte si více

Kdy bude Android 11?

Galaxy S10 a Galaxy S9 se aktualizace dočkaly v prosinci a lednu. Samsung sledoval stejnou cestu s Androidem 11 pro svou obrovskou řadu smartphonů, přičemž mnoho zařízení bylo aktualizováno koncem prosince 2020 nebo v průběhu ledna a do února 2021. Jak nainstalovat Android 10? Přejděte do Nastavení> Systém a aktualizace> Aktualizace softwaru> Zkontrolovat aktualizace> Pokud se nabídne update na EMUI 10 > Stáhnout a nainstalovat. Můžete také upgradovat na EMUI 10.0 pomocí HiCare. Než začnete, ujistěte se, že má vaše zařízení nejnovější verzi aplikace HiCare.

Jak Aktualizace Android 5.1 na 6?

Jak aktualizovat Android 5.1 na verzi 6? Zobrazte nástrojovou lištu v aplikaci Obchod Play a klikněte na ikonku Nastavení. V nastavení, zaškrtněte volbu aktualizace pouze pomocí wifi. Jak upgradovat Android v tabletu? Řešení

  1. Ujistěte se, že jste připojeni k síti WLAN, a potom klepněte na Nastavení (Systémová nastavení) > Systém (Všechna nastavení) > Systém > O telefonu (Tablet) > Aktualizace systému (aktualizace systému) Chytrý telefon.
  2. Pokud je k dispozici nová verze softwaru, zařízení vás vyzve ke stažení a instalaci.

Jak opravit aplikací?

Vyberte Start > Nastavení > Aplikace > Aplikace a funkce. Vyberte ikonuDalší vedle aplikace, kterou chcete opravit. Vyberte odkaz Upřesnit možnosti pod názvem aplikace (některé aplikace tuto možnost nemají). Na stránce, která se otevře, vyberte možnost Opravit, pokud je dostupná. Proč mi nefunguje Waze? Někteří uživatelé radí rychlé aktivování a následné vypnutí funkce Siri, po tomto úkonu by mělo být možné hlasitost vašich médií změnit. Druzí radí vynucené vypnutí aplikace Waze přímo na iPhonu, které by mělo způsobit pozastavení programu i v systému CarPlay, čímž byste nepříjemnost mohli na okamžik odstranit.

Může se také zeptat, proč nejdou aktualizovat aplikace?

Zkontrolujte způsob platby

Podívejte se, jakou platební metodu máte registrovanou v účtu a ujistěte se, že nevypršela, nebyla odmítnuta nebo neselhala. Pokud aplikace nelze aktualizovat a zobrazí se zpráva „váš účet je v App Storu deaktivován“, mohlo dojít k problému s vaší platební metodou.
Co místo Google Play? Alternativy obchodu Google Play pro aplikace Android:

  • Amazon App Store: Když hledáte alternativu k obchodu Google Play, Amazon App Store je jednou z nejlepších možností, jak začít.
  • GetJar:
  • 9apps.com.
  • Zrcadlo APK:
  • Apk4Fun.
  • APK Pure:
  • APK Genie:

Proč mi nejde spustit Google Chrome?

Váš telefon či tablet Android možná nemá dostatek paměti, aby mohl stránky načíst, když jsou zároveň spuštěny další aplikace a programy. Postup uvolnění paměti: Zavřete všechny karty kromě té, na které je zobrazena chybová zpráva. Ukončete ostatní spuštěné aplikace a programy.

By Gelb

Proč iPhone a ne Android? :: Jak napsat na notebooku?
Užitečné odkazy