Domovská stránka > P > Proč Iphone A Ne Android?

Proč iPhone a ne Android?

Rychlejší aktualizace a delší podpora

Dalším důvodem, proč uživatelé iPhonů nikdy nepřejdou na Android, je softwarová podpora. Zatímco u iOS není problém s jedním telefonem získat až sedmiletou softwarovou podporu, u Androidu je běžnou praxí 2 až 3 roky.

Přečtěte si více

Proč je iPhone lepší než Android?

Apple má s iOS oproti Androidu obrovskou výhodu a to právě že ovládají jak hardware i software. Apple také vydává pouze telefony ve vyšší cenové kategorii, nebo také ve vyšší střední třídě v případě iPhonu SE 2020. To znamená že iOS a iPhone jdou ruku v ruce a všechny funkce jsou integrované tak jak by měly být. Lidé se také ptají, co je to ios? iOS je mobilní operační systém pro telefony iPhone společnosti Apple. Nejdříve byl jako iPhone OS vyvinut na základě macOS pro původní iPhone uvedený na trh v roce 2007, později byl upraven i pro další mobilní zařízení jako je multimediální přehrávač iPod touch a tablet iPad.

Co je lepší iPhone nebo Samsung?

V nejvyšší třídě nabídne Apple o chlup vyšší výkon a lepší fotoaparát, zatímco Samsung sází na stylus v těle, podstatně lepší displej a větší optické přiblížení fotoaparátu. Proč si nekupovat iPhone? Protože ceny starých iPhonů neklesají tak rychle a ceny nových iPhonů jsou až příliš vysoké. Ano na jedné straně je kvalita, vyladění, image apod. Ale je nutné si uvědomit, že za to za co u Androidu neplatíte, Apple si řekne i za nepotřebnou banální aplikaci klidně 100-150 Kč ročně...

Lidé se také ptají, proč ne android?

Více jak tři čtvrtiny všech mobilních telefonů (nejenom chytrých!) běží právě na systému Android. Za to Apple a jeho iOS zabírá “pouze” 22 % celého trhu s telefony. Zákazníci mají pro oblibu Androidu dobrý důvod, Android totiž nabízí spoustu funkcí, o kterých si jablíčkáři mohou nechat jen zdát. Kolik Čechů používá iPhone? Apple se dokonce během loňského podzimu dokázal dostat přes hranici 20 %, ale nyní je již řadu měsíců na úrovni okolo 19,80 % a za poslední rok má v průměru přesně 19,81 % všech přístupů na internet. Lze tedy říci, že iOS používá v ČR 19,81 % lidí, zatímco Android je na tom čtyřikrát lépe.

Proč je lepší iPhone?

Výrazným rozdílem je fakt, že společnost Apple jako jediná firma vyrábí jak hardware (iPhone,iPad,iPod), tak software (iOS, macOS,watchOS). Jedná se o uzavřený systém oproti Androidu, přičemž Apple má tímto způsobem dobrou kontrolu nad tím jak systém funguje na produktech, které prodává. Proč je Apple tak úspěšný? 1) Efektivní výrobní cyklus - iPhone SE

Tak jako výrobci aut optimalizují výrobní náklady tím, že stavějí mnoho modelů na jedné platformě, tak Apple nemění kostru svých telefonů každý rok a jeho nabídka modelů je cíleně omezená.

Tak jak casto menit iphone?

Neznamená to, že vždy máte nechat vybít telefon do 0% (to byste ani neměli). Nabíjecí cyklus se načítá postupně. Pokud vybijete telefon na 75 % a nabijete znovu do 100 %, tak za 4 dny spotřebujete 1 cyklus. Apple uvádí, že originální baterie do iPhone by měly vydržet min 500 cyklů.

By Ferree

Jak dlouho trva aktualizace iOS 15? :: Kdy skonci Android?
Užitečné odkazy