Domovská stránka > J > Jak Nainstalovat Aplikaci Na Android Z Pc?

Jak nainstalovat aplikaci na Android z PC?

Aplikace v zařízení Android můžete opětovně nainstalovat nebo aktivovat z počítače.

 1. V počítači přejděte na web play.google.com.
 2. Klikněte na Aplikace.
 3. Klikněte na aplikaci, kterou chcete nainstalovat nebo aktivovat.
 4. Pokud chcete aplikaci v zařízení aktivovat, klikněte na Instalovat, Nainstalováno nebo Povolit.

Přečtěte si více

Co to je instalace?

instalace (činnost) – umístění, rozmístění, montáž, instalování inženýrského rozvodu do nějakého jiného technického zařízení (např. přívod plynu, rozvod vody, přívod elektrické energie, klimatizace a jiné vzduchotechniky v nějaké budově apod.) Jak stahovat do mobilu? Stahování MP3 do mobilu pomocí mobilní aplikace – ZDARMA

V systému Android je to aplikace Google Music a v iOS iTunes. Tyto aplikace jsou zabudovány a fungují bez stahování, potřebujete tedy připojení k internetu.

Jak stáhnout aplikaci do Samsungu?

Zadejte název aplikace, kterou chcete stáhnout, a vyberte ji ze seznamu návrhů. Poté klepněte na „Obchod Play“ nebo otevřete složku „Samsung“, otevřete „Galaxy Apps“. Pokud používáte Obchod Play, klepněte na „INSTALOVAT“. V případě Galaxy Apps klepněte na ikonu stahování. Jak zobrazit průběh stahování? 30. 09. Pokud stahujeme soubory z internetu a chceme zobrazit aktuální průběh nebo jsme již soubory stáhli a chceme otevřít složku, v níž jsou uloženy, pomůže nám klávesová zkratka CTRL + J.

Jak obnovit aplikace z Google Play?

Otevřete Nastavení telefonu a přejděte na záložku „Aplikace a oznámení“ / „Aplikace“ *. Ze seznamu aplikací vyberte Obchod Google Play. Pokud se zobrazí možnost „Povolit“, klikněte na ni. Jak se stahuje aplikace? Jak získat aplikace

 1. Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch otevřete aplikaci App Store.
 2. Procházejte karty Dnes, Hry, Aplikace nebo Arcade a najděte aplikace, které se vám líbí. Nebo klepněte na kartu Hledat a vyhledejte něco konkrétního.
 3. Klepněte nebo klikněte na cenu nebo na tlačítko Získat.

Jak preinstalovat aplikací?

Instalace aplikací nebo programů:

 1. Krok 1: Dotkněte se položky Play Store na domovské obrazovce.
 2. Krok 2: Na rozhraní App klepněte na INSTALL .
 3. Krok 3: Klepněte na tlačítko Přijmout .
 4. Krok 1: Klepněte na položku Nastavení.
Podle toho, jak spustit aplikaci na pc? NoxPlayer: Propracovaný emulátor systému Android

NoxPlayer emuluje systém Android, ve které si snadno můžete na počítači zahrát oblíbené hry ze smartphonu. Můžete instalovat a spouštět aplikace z Obchodu Play i balíky APK. NoxPlayer umožňuje plynulé hraní a lze jej spustit i na počítačích se systémem Windows XP.

Podle toho, jak otevřít soubor apk v telefonu?

Soubory APK se ukládají do komprimovaného formátu . ZIP a lze je otevřít libovolným nástrojem pro dekompresi programu Zip. Pokud tedy chcete prozkoumat obsah souboru APK, můžete přejmenovat příponu souboru na ". zip" a otevřít soubor, nebo můžete soubor otevřít přímo v otevřeném dialogovém okně aplikace Zip.

By Marge Akshit

Jak odstranit Bixby z telefonu? :: Co je to APK?
Užitečné odkazy