Domovská stránka > J > Jak Odemknout Iphone 7 Bez Hesla?

Jak odemknout iPhone 7 bez hesla?

Na iPhone 7 / Plus musíme současně stisknout a podržet vypínač a tlačítko pro snížení hlasitosti a neuvolňovat je, dokud neuvidíme obrazovku pro obnovení. V iPhone 6s / Plus a dřívějších verzích musíme současně stisknout a podržet tlačítko start a tlačítko vypnutí, dokud neuvidíme obrazovku pro obnovení.

Přečtěte si více

Co mám delat kdyz zapomenu heslo od iPhonu?

Když nemůžete heslo změnit nebo resetovat

 1. Přejděte na iforgot.apple.com.
 2. Zadejte svoje Apple ID.
 3. Zvolte možnost resetování hesla a vyberte Pokračovat.
 4. Vyberte, zda chcete odpovědět na bezpečnostní otázky, obdržet e-mail nebo zadat svůj klíč zotavení.
 5. Obnovte heslo podle pokynů na obrazovce.
Také, jak odblokovat zablokovany iphone? Jak odblokovat iPhone pomocí režimu zotavení
 1. Připojte iPhone k Macu / PC.
 2. Otevřete iTunes a připojte iPhone pomocí synchronizačního kabelu.
 3. Jakmile bude iPhone připojený, vynuceně ho restartujte (návod najdetev našem článku o restartování iPhonu)
 4. Ve výběru zvolte, že chcete iPhone „Obnovit„

Jak zmenit kód iPhonu?

Nastavení nebo změna přístupového kódu

 1. Přejděte do Nastavení a potom proveďte některou z následujících akcí: Na iPhonech s Face ID: Klepněte na „Face ID a kód“.
 2. Klepněte na volbu Zapnout kódový zámek nebo Změnit kód. Chcete‑li zobrazit volby pro vytvoření hesla, klepněte na Volby kódu.
Jak smazat iPhone bez hesla? Jak odstranit Apple ID bez hesla

Přepněte iPhone do režimu obnovení. U většiny zařízení iOS můžete současně stisknout a podržet tlačítko Domů a vypínač, dokud se nezobrazí ikona iTunes. Později vyberte ve vyskakovací zprávě možnost „Obnovit“. Poté, co máte obnovit iPhone, vaše Apple ID bude také odstraněno.

Lidé se také ptají, jak odhlásit iphone bez hesla?

Jak se odhlásit z Apple ID z iCloudu bez hesla

Pokud se potřebujete odhlásit ze starého Apple ID ze svého iPhone, můžete přejít na účet iCloud a vynutit odhlášení účtu pro všechna zařízení. Umožňuje vám odhlásit se ze starého Apple ID a přepnout na nové z účtu iCloud bez hesla.
Jak se dostat do uzamčeného iPhonu? Jak se dostat do zamčeného iPhone bez ztráty dat

Nechte si do počítače nainstalovat iOS System Recovery a připojte uzamčený iPhone k počítači pomocí kabelu Lightning. Spusťte program a klikněte na „Další nástroje“> „Obnovení systému iOS“; objeví vaše zařízení.

Když to vezmeme v úvahu, jak zjistím heslo na icloud?

Otevřete „nabídku Apple“ Přejděte do „Předvolby systému“ Vyberte „iCloud“ Zvolte „Podrobnosti o účtu“ – pokud se zobrazí žádost o zadání hesla, klikněte na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“ a postupujte dle pokynů na monitoru. Jak smazat Zablokovany iPhone? Blokovaný iPhone lze odstranit dvěma způsoby:
1. Pomocí softwaru pro obnovu iPhonu
Na internetu je k dispozici mnoho programů pro obnovu iPhonu. Některé z nich jsou zdarma, jiné vyžadují placené předplatné. Po stažení a instalaci softwaru je třeba připojit iPhone k počítači pomocí kabelu USB. Software poté prohledá váš iPhone a umožní vám vybrat, které soubory chcete odstranit.
2. Použití obnovení továrního nastavení
Obnovení továrního nastavení odstraní všechna data v iPhonu, včetně všech blokovaných čísel. Chcete-li to provést, přejděte do aplikace Nastavení na iPhonu a klepněte na položku Obecné. Poté sjeďte dolů a klepněte na položku Resetovat. Nakonec klepněte na možnost Vymazat veškerý obsah a nastavení.

Můžete se také zeptat, jak odblokovat iphone 7 plus?

Pro odblokování iPhonu 7 Plus neexistuje konkrétní postup, ale můžete postupovat podle těchto obecných kroků:
1. Restartujte iPhone 7 Plus. To často pomůže odstranit drobné softwarové závady, které mohou způsobovat zablokování vašeho zařízení.
2. Zkontrolujte, zda pro váš iPhone 7 Plus neexistují nějaké čekající aktualizace. Pokud jsou nějaké aktualizace k dispozici, nainstalujte je a zjistěte, zda to pomůže problém vyřešit.
3. Obraťte se na svého operátora. Pokud je váš iPhone 7 Plus po provedení výše uvedených kroků stále blokován, může vám s jeho odblokováním pomoci váš operátor.

By Redwine Hrabovsky

Jak odblokovat iPhone přes jiny iPhone? :: Jak dostat iPhone do továrního nastavení?
Užitečné odkazy