Domovská stránka > J > Jak Zkrátit Mp4 Video?

Jak zkrátit MP4 video?

Bandicutem můžete vytvářet stříhat/ořezávat video soubory formátů AVI oddělení/sloučení, MP4 oddělení/sloučení, MOV oddělení/sloučení nebo MPEG oddělení/sloučení. Program ovšem pracuje velmi dobře se soubory typu AVI, MP4, MOV, M4V, MKV, MPEG, MPG, DAT, VOB, FLV, ASF, WMV, TS, TP, TRP, MPE.

Přečtěte si více

Jak udělat výřez z videa?

Nejen placený Adobe Premiere Pro je skutečnou hvězdou na nebi nástrojů pro střih videa. Existují i další profesionální nástroje. Jedním z nich je DaVinci Resolve, který se používal pro současné filmové produkce jako Deadpool 2 nebo StarWars: The Last Jedi. Navíc je zdarma. Jak na iMovie Březina? Video kurz je doplňkovým studijním materiálem k eknize Jak na iMovie, který nabízí konkrétní postupy zpracování videa na Macu. Ve videokurzu se na rozdíl od knihy zaměřuji výhradně na konkrétní postupy, které se mnou můžete prakticky procházet a vidět doslova naživo.

Jak vlozit obrazek do videa iMovie?

Přidání fotek a videí na iPhonu nebo iPadu

 1. V otevřeném projektu v iMovie posuňte časovou osu tak, aby přehrávací hlava (bílá svislá čára) byla nastavena na místo, kam chcete obrázek nebo videoklip přidat.
 2. Klepněte na tlačítko přidání médií a pak na místo, kde jsou fotka nebo video uložené.
Lidé se také ptají, jak v ios otocit video? Otočení klipu
 1. Otevřete projekt a posouvejte časovou osu, dokud se v prohlížeči nezobrazí klip, který chcete otočit.
 2. V prohlížeči nad obrázkem videa otočte palcem a jedním dalším prstem po nebo proti směru hodin. Bílá šipka značí, že videoklip byl otočen o 90 stupňů.

Jak zmenšit velikost filmu?

Jak mohu zmenšit videa online?

 1. Nahrajte svůj video soubor pomocí tlačítka „Vybrat soubor“.
 2. Vyberte cílový formát (obvykle je dobrá volba .mp4)
 3. Klikněte na možnost Zmenšit video!
 4. Stahování začne automaticky na další stránce, jakmile je převod dokončen. Poté najdete soubor ve složce pro stahování.
Jak zkrátit video v telefonu? Otevřete aplikaci Galerie, klepněte na miniaturu fotografie, kterou chcete upravovat, a poté klepněte na možnost Upravit pro přístup k funkcím úprav. Oříznutí a otočení: Klepněte na možnost , vyberte snímek a poté přetáhněte mřížku nebo její rohy, abyste vybrali část, kterou chcete ponechat.

Podle toho, jak rozdělit video na snímky?

Krok 1: Běh Windows Movie Maker v počítači najděte horní pás karet a klikněte na Domů > Přidejte videa a fotografie pro import videa. Poté se video rámečky zobrazí v knihovně médií. Krok 2: Vyberte snímek nebo několik snímků, které chcete upravit, a použijte Rozdělit nástroj v Změnit kartu oddělit od ostatních. Lidé se také ptají, jak na zrychlene video? Poznámka: Za účelem poskytnutí dostačujícího výkonu je možné přehrávat videa různými rychlostmi pouze v systému Android verze 5.0 nebo novější.

 1. Přejděte na video.
 2. Klepněte na video a poté klepněte na možnostVíce .
 3. Klepněte na Rychlost přehrávání.
 4. Zvolte, jakou rychlostí chcete video přehrávat.

Jak udělat zrychlené video?

MiniTool MovieMaker je jedním z nejlepších ovladačů rychlosti videa. Umožňuje vám zrychlit video v 6 možnostech a zpomalit video v 6 možnostech. Zadruhé usnadňuje úpravy zvuku ve videu. Může extrahovat zvuk z MP4, odstranit zvuk z videa, zeslabení a zeslabení zvuku , a více.

By Mamoun

Jak zjistit Windows XP 32 nebo 64? :: V čem stříhat videa na Macu?
Užitečné odkazy