Domovská stránka > J > Jak Zmenšit Sim Na Nano Sim?

Jak zmenšit SIM na nano SIM?

Zmenšení SIM karty

  1. Pokud potřebujete menší SIM kartu, tedy microSIM nebo nanoSIM, můžete na prodejně požádat o vykrojení menší velikosti z vaší stávající SIM karty pomocí speciálních kleští.
  2. Zůstane vám stejná SIM karta a není potřeba řešit zálohu uložených kontaktů a SMS zpráv.
  3. Zmenšení SIM karty je zdarma.

Přečtěte si více

Může se také zeptat, jak vylomit sim kartu?

SIM kartu vylomíte z plastového nosiče podle velikosti potřebné pro váš telefon, postupujte od větších velikostí k menším, snížíte tak riziko poškození čipu. Jak Oriznout SIM na nano? Okraje oříznuté Nano SIM karty pak můžete jemně zahladit smirkovým papírem. Druhou možností je kartu oříznout speciálními kleštičkami, které koupíte v e-shopu přibližně za 100 korun. Jedná se o jednoduché a poměrně bezpečné řešení.

A další otázka, kde koupit nano sim kartu?

kdeNanoSIM kartu

Kde koupit NanoSIM?

  1. NanoSIM Mironet.
  2. NanoSIM Electroworld.
  3. NanoSIM Conrad electro.
Může se také zeptat, jak získat nano sim kartu vodafone? Prodejna Vodafonu - SIM kartu vám zde vyměníme na počkání. Stačí znát administrátorské heslo a mít u sebe doklad totožnosti. Linka péče o zákazníky - výměnu SIM karty si můžete domluvit s operátorem na čísle *77 (ze sítě Vodafone) nebo 800 77 00 77 (při volání z jiné sítě). SIMka vám přijde poštou do 2 pracovních dnů.

Jak ořezat SIM na MicroSIM?

Jediné co budete k tomuto postupu potřebovat je vytištěná šablona, dobře nabroušené nůžky nebo nůž, fix, pravítko a kousek izolepy. Pokud bude chtít ořezávat až na velikost NanoSIM, budete ještě potřebovat jemný smirkový papír, jelikož NanoSIM je o 0,09 mm tenčí než ostatní verze SIM karet. Jak vymenit SIM? Zásuvku na SIM kartu vysunete tak, že do dírky na zásuvce vložíte kancelářskou sponku nebo nástroj na vysunutí SIM karty. Trochu zatlačte dovnitř, ale ne příliš silně. Pokud se vám zásuvku na SIM kartu nedaří vysunout, doneste své zařízení k operátorovi nebo do Apple Storu a požádejte o pomoc.

Jak vlozit MicroSIM do stareho telefonu?

Pořiďte si sadu adaptérů FIXED obsahující redukce pro SIM karty, micro SIM karty a nano SIM karty. Nechybí ani jehla pro snadné vysunutí karet a bezpečnou manipulaci. Se sadou adaptérů FIXED můžete snadno vložit jakoukoliv SIM kartu do každého mobilního telefonu, či tabletu bez omezení. Tak jak vyndat sim kartu bez jehly? Nejlepším způsobem, jak vyjmout kartu SIM bez jehly, je použít kancelářskou sponku. Vložte kancelářskou sponku do otvoru v přihrádce na kartu SIM. Zatlačte sponku dovnitř, dokud karta SIM nevyskočí.

Jak zvětšit SIM kartu?

Kartu SIM lze zvětšit několika způsoby:
1. Použijte adaptér karty SIM. Ten vám umožní používat v telefonu větší kartu SIM.
2. Kartu SIM vyřízněte. To vám umožní používat v telefonu větší kartu SIM, ale musíte dávat pozor, abyste kartu SIM nepoškodili.
3. Použijte řezačku karet SIM. To vám umožní použít v telefonu větší kartu SIM, ale musíte být opatrní, abyste kartu SIM nepoškodili.

By Pippa Kasica

Jak správně vložit SIM kartu? :: Jak vyzkoušet funkčnost NFC?
Užitečné odkazy