Domovská stránka > J > Jak Získat Nano Sim Kartu Vodafone?

Jak získat nano SIM kartu Vodafone?

Prodejna Vodafonu - SIM kartu vám zde vyměníme na počkání. Stačí znát administrátorské heslo a mít u sebe doklad totožnosti. Linka péče o zákazníky - výměnu SIM karty si můžete domluvit s operátorem na čísle *77 (ze sítě Vodafone) nebo 800 77 00 77 (při volání z jiné sítě). SIMka vám přijde poštou do 2 pracovních dnů.

Přečtěte si více

Jak vyndat SIM kartu bez jehly?

Lepší je vyzkoušet vzít kousek silně lepicí pásky, kterou ohnete a ohyb přilepíte na šuplík. Pořádně přitisknete a pak prudkým tahem vysunete. Postup funguje dobře u šuplíčků, které nejsou zaseklé a jdou relativně lehce. Podmínkou je páska se silnou lepicí schopností. Tak jak zvětšit sim kartu? Sada adaptérů na SIM karty, které Vám umožní používat vaši SIM kartu v jednom z menších formátů nano popřípadě mikro v zařízeních vyžadujících SIM kartu formátu většího. Lidově řečeno si můžete SIM kartu pomocí tohoto adaptéru zvětšit. V úvahu přichází tyto možnosti: z nano SIM na mikro SIM.

Kde koupit nano SIM kartu?

kdeNanoSIM kartu

Kde koupit NanoSIM?

 1. NanoSIM Mironet.
 2. NanoSIM Electroworld.
 3. NanoSIM Conrad electro.
A další otázka, jak aktivovat novou sim kartu? Jak aktivovat hlasovou SIM kartu?
 1. Nejprve vložte sim kartu do telefonu.
 2. Následně ji aktivujete snadno pomocí prvního hovoru.
 3. Od uskutečnění prvního hovoru vám operátor v prvních 4 hodinách postupně aktivuje roaming, internet v mobilu, MMS a další sjednané služby.
 4. Nyní již můžete telefonovat!

Kde vymenit SIM kartu?

Vyberte si jeden z těchto tří způsobů:

 • On-line – v Moje O2. O výměnu SIM karty můžete kdykoli požádat přes internetovou samoobsluhu Moje O2:
 • Telefonicky – na lince Péče o zákazníky. Zavolejte zdarma na 800 02 02 02, naši operátoři se o vás postarají a novou SIMku s vámi vyřídí.
 • Osobně – v každé O2 Prodejně
Jak vložit SIM kartu? Vložení SIM karty a paměťové karty
 1. Otevřete přihrádku na SIM kartu a paměťovou kartu – přiložený nástroj pro otevření přihrádky zasuňte do otvoru u dané přihrádky.
 2. Vložte kartu nanoSIM kontakty směrem dolů do slotu 1 v přihrádce.
 3. Zasuňte přihrádku na SIM karty a paměťovou kartu zpět do slotu.

Když to vezmeme v úvahu, kolik stojí nová sim karta vodafone?

Novou SIM kartu vám poskytneme zdarma, zaplatíte pouze kredit, který je na předplacené kartě přednabitý a můžete ho po aktivaci čerpat na volání a další služby. Kde najdu PIN SIM karty? Na kartě SIM se kód PIN obvykle nachází na zadní straně. Je to čtyřmístné číslo, které slouží k ověření vaší totožnosti a k ochraně karty SIM před neoprávněným použitím.

Také, jak vlozit microsim do stareho telefonu?

Pokud telefon používá kartu microSIM, je třeba ji před použitím telefonu vložit do telefonu. Za tímto účelem nejprve najděte přihrádku na kartu SIM. Ta se obvykle nachází na boku telefonu, ale může být také na horní nebo spodní straně. Zásobník SIM karty bude mít malý otvor, do kterého můžete vložit nástroj na vysunutí SIM karty, nebo můžete použít kancelářskou sponku.
Jakmile najdete přihrádku na SIM kartu, vložte do otvoru nástroj na vysunutí SIM karty nebo použijte kancelářskou sponku a stiskněte tlačítko uvnitř otvoru. Tím uvolníte přihrádku na SIM kartu z telefonu. Pokud je přihrádka na SIM kartu zaseknutá, nevysouvejte ji násilím. Některé telefony mají druhou přihrádku na SIM kartu, kterou bude možná nutné vysunout, než se dostanete k první přihrádce na SIM kartu.
Po uvolnění zásobníku SIM jej vyjměte z telefonu. Pokud má telefon přes zásobník SIM karty ochranný kryt, sejměte jej. Pokud telefon používá kartu microSIM, bude karta SIM menší než standardní karta SIM.
Vložte kartu microSIM do přihrádky SIM zlatými kontakty směrem dolů. Pokud je váš telefon vybaven druhou přihrádkou na SIM kartu, zopakujte tento postup s druhou přihrádkou na SIM kartu. Jakmile je karta SIM v přihrádce SIM, vložte přihrádku SIM zpět do telefonu.

By Dyane

Jak převést vše do nového telefonu? :: Jak Oriznout SIM na nano?
Užitečné odkazy