Domovská stránka > J > Jak Získat Nano Sim Kartu?

Jak získat nano SIM kartu?

Pokud potřebujete menší SIM kartu, tedy microSIM nebo nanoSIM, můžete na prodejně požádat o vykrojení menší velikosti z vaší stávající SIM karty pomocí speciálních kleští. Zůstane vám stejná SIM karta a není potřeba řešit zálohu uložených kontaktů a SMS zpráv. Zmenšení SIM karty je zdarma.

Přečtěte si více

Jak vypada SIM karta?

Standardní SIM karta má rozměry 15 x 25 x 0,76 mm, zatímco micro-SIM karta má zmenšené rozměry na 12 x 15 x 0,76 mm. Prvopočátky micro-SIM karty můžeme spatřit už v roce 1998, přičemž jako standard byla micro-SIM vytvořena koncem roku 2003 Evropským ústavem pro telekomunikační normy. Co to je SIM karta Nano? Nano SIM karta je druh SIM karty s nejmenšími rozměry 12,3 x 8,8 x 0,67 mm.

Jak zjistit telefonní číslo SIM karty T Mobile?

Své telefonní číslo T-Mobile zjistíte, když na klávesnici vyťukáte kód *103# (hvězdička a křížek jsou skutečně součástí kódu, nezapomeňte tedy i tyto znaky na klávesnici vyťukat) a na displeji se vám zobrazí informace o vašem telefonním čísle nebo vám to přijde jako SMS. Jak Oriznout SIM na nano? Okraje oříznuté Nano SIM karty pak můžete jemně zahladit smirkovým papírem. Druhou možností je kartu oříznout speciálními kleštičkami, které koupíte v e-shopu přibližně za 100 korun. Jedná se o jednoduché a poměrně bezpečné řešení.

Pokud jde o to, kde koupit nano sim kartu?

kdeNanoSIM kartu

Kde koupit NanoSIM?

  1. NanoSIM Mironet.
  2. NanoSIM Electroworld.
  3. NanoSIM Conrad electro.
Jak vylomit SIM kartu? Chcete-li kartu SIM zlomit, musíte ji vyjmout z telefonu a zlomit ji napůl.

Jak vymenit SIM?

Zásuvku na SIM kartu vysunete tak, že do dírky na zásuvce vložíte kancelářskou sponku nebo nástroj na vysunutí SIM karty. Trochu zatlačte dovnitř, ale ne příliš silně. Pokud se vám zásuvku na SIM kartu nedaří vysunout, doneste své zařízení k operátorovi nebo do Apple Storu a požádejte o pomoc. Jak udělat MicroSIM? MicroSIM je karta SIM, která je určena pro použití v zařízeních s menšími rozměry, jako jsou například chytré telefony. Abyste mohli vyrobit kartu MicroSIM, musíte běžnou kartu SIM zkrátit, aby se vešla do menšího rozměru. To můžete provést pomocí řezačky karet SIM nebo ostrého nože. Dávejte pozor, abyste nepoškodili zlaté kontakty na kartě. Po vyříznutí karty SIM na požadovanou velikost ji musíte pomocí lepidla připevnit k zařízení.

Jak zvětšit SIM kartu?

Kartu SIM nelze zvětšit.

By Zullo

Jak funguje SIM karta? :: Na jakém principu pracuje DVD RAM?
Užitečné odkazy