Domovská stránka > J > Jak Udělat Nano Sim Z Microsim?

Jak udělat nano SIM z MicroSIM?

Pokud potřebujete menší SIM kartu, tedy microSIM nebo nanoSIM, můžete na prodejně požádat o vykrojení menší velikosti z vaší stávající SIM karty pomocí speciálních kleští. Zůstane vám stejná SIM karta a není potřeba řešit zálohu uložených kontaktů a SMS zpráv. Zmenšení SIM karty je zdarma.

Přečtěte si více

Lidé se také ptají, jak oriznout sim na nano?

Okraje oříznuté Nano SIM karty pak můžete jemně zahladit smirkovým papírem. Druhou možností je kartu oříznout speciálními kleštičkami, které koupíte v e-shopu přibližně za 100 korun. Jedná se o jednoduché a poměrně bezpečné řešení. Jak vlozit MicroSIM do stareho telefonu? Pořiďte si sadu adaptérů FIXED obsahující redukce pro SIM karty, micro SIM karty a nano SIM karty. Nechybí ani jehla pro snadné vysunutí karet a bezpečnou manipulaci. Se sadou adaptérů FIXED můžete snadno vložit jakoukoliv SIM kartu do každého mobilního telefonu, či tabletu bez omezení.

Jak vyměnit SIM kartu?

Zásuvku na SIM kartu vysunete tak, že do dírky na zásuvce vložíte kancelářskou sponku nebo nástroj na vysunutí SIM karty. Trochu zatlačte dovnitř, ale ne příliš silně. Pokud se vám zásuvku na SIM kartu nedaří vysunout, doneste své zařízení k operátorovi nebo do Apple Storu a požádejte o pomoc. Jak získat nano SIM Sazkamobil? Pokud potřebujete Nano SIM, musíte si ji objednat na stránkách operátora. Můžu získat zlaté číslo? Ano, Sazka Mobil nabízí ve svém eshopu „SIM karty ze speciální řady vybraných telefonních čísel“, a to za 1 000 Kč. Součástí je samozřejmě kredit ve výši 150 Kč.

Jak vložit nano SIM?

Vložení karet nano-SIM

Vložte novou SIM kartu dospodu zásuvky – kvůli zkosení bude pasovat jenom jedním směrem. Potom vložte druhou SIM kartu do vrchní části zásuvky. Až budou obě nano-SIM karty na místě, zasuňte zásuvku na SIM karty nadoraz ve stejné orientaci, v jaké jste ji vysunuli.
Jak vylomit SIM kartu? SIM kartu vylomíte z plastového nosiče podle velikosti potřebné pro váš telefon, postupujte od větších velikostí k menším, snížíte tak riziko poškození čipu.

Podle toho, jak orezat sim kartu?

Jediné co budete k tomuto postupu potřebovat je vytištěná šablona, dobře nabroušené nůžky nebo nůž, fix, pravítko a kousek izolepy. Pokud bude chtít ořezávat až na velikost NanoSIM, budete ještě potřebovat jemný smirkový papír, jelikož NanoSIM je o 0,09 mm tenčí než ostatní verze SIM karet. Kde vymenit SIM kartu BLESKmobil? SIM kartu pro BLESKmobil lze vyměnit u kteréhokoli autorizovaného prodejce nebo u zákaznického servisu.

Jak vložit SIM kartu do mobilu?

Většina karet SIM je určena pro jakýkoli telefon, ale existuje několik různých typů karet SIM. Nejběžnějším typem je SIM karta plné velikosti, která má velikost kreditní karty. Tento typ SIM karty se používá ve většině chytrých telefonů včetně iPhonů.
Pokud váš telefon používá SIM kartu plné velikosti, musíte ji vložit do přihrádky na SIM kartu, která se obvykle nachází na boku telefonu. K tomu budete muset použít nástroj pro vysunutí karty SIM nebo kancelářskou sponku. Po otevření přihrádky SIM můžete vložit kartu SIM kovovými kontakty směrem dolů. Poté zasuňte přihrádku na SIM kartu zpět do telefonu.
Pokud telefon používá kartu micro SIM, musíte ji vložit do přihrádky SIM, která se obvykle nachází na boku telefonu. K tomu budete muset použít nástroj pro vysunutí karty SIM nebo kancelářskou sponku. Jakmile je přihrádka na SIM kartu otevřená, můžete ji vložit kovovými kontakty směrem dolů. Poté zasuňte přihrádku na SIM kartu zpět do telefonu.
Pokud váš telefon používá nano SIM kartu, budete ji muset vložit do přihrádky SIM, která se obvykle nachází na boku telefonu. K tomu budete muset použít nástroj pro vysunutí karty SIM nebo kancelářskou sponku. Po otevření přihrádky SIM můžete vložit kartu SIM kovovými kontakty směrem dolů. Poté zasuňte přihrádku na SIM kartu zpět do telefonu.

By Ellene

Jak automaticky přeložit webovou stránku? :: Jak získat Product Key Windows 8?
Užitečné odkazy