Domovská stránka > J > Jak Vyzkoušet Funkčnost Nfc?

Jak vyzkoušet funkčnost NFC?

Krok 2: Zjištění technologie NFC v telefonu

  1. Otevřete Nastavení .
  2. Do pole Prohledat nastavení zadejte „NFC“.
  3. Klepněte a zapněte NFC. Pokud nemůžete funkci NFC najít, s vaším telefonem nelze platit bezkontaktně.

Přečtěte si více

Jak vypnout Apple Pay?

Možnost potvrzovat přes Apple Pay nákupy provedené na Macu můžete vypnout v Nastaveních na iPhonu. Přejděte do části Wallet a Apple Pay a vypněte volbu Povolit platby na Macu. Jak vypnout automaticke Vypinani Iphone? Spusťte Nastavení. Jděte do sekce Zobrazení a jas. Pokračujte do Uzamčení. Zde nastavte možnost Nikdy.

Co je NFC v hodinkach?

NFC (Near Field Communication) je moderní bezdrátová technologie určená k rychlému přenosu dat mezi dvěma zařízeními. Hlavní výhodou je rychlé a snadné používání. Chytré hodinky s NFC čipem stačí k druhému zařízení pouze přiložit na vzdálenost až 4 cm a systém provede vše za vás. Jak spustit Apple Pay? Jakmile budete mít kartu přidanou, můžete Apple Pay začít používat. Pokud máte model Macu bez integrovaného Touch ID, můžete nákupy potvrzovat pomocí Apple Pay na kompatibilním iPhonu nebo Apple Watch: Na iPhonu přejděte do Nastavení > Peněženka a Apple Pay a zapněte volbu Povolit platby na Macu.

Jak používat Wallet iPhone?

Přejděte do Nastavení > Wallet a Apple Pay. Klepněte na Přidat kreditní či debetní kartu. Podle zobrazeného postupu přidejte novou kartu. Pokud se vám zobrazí výzva k přidání karty, kterou používáte s iTunes, karet z jiných zařízení nebo nedávno odstraněných karet, zvolte je a zadejte bezpečnostní kódy karet. Jak si aktivovat Apple Pay? Aktivace Apple Pay je v podstatě jednoduchá. Potřebujete platební kartu vydanou bankou, která Apple Pay podporuje, potřebujete iPhone, Apple Watch nebo počítač iMac a pak je aktivace otázkou pár minut.

Jak funguje Apple penezenka?

Velmi jednoduše. V obchodě stačí přiblížit iPhone nebo Apple Watch k bezkontaktnímu terminálu (obchod jím musí být vybaven). Obrazovka se automaticky rozsvítí, otevře se aplikace Wallet, kde si vyberete kartu, kterou máte v plánu zaplatit. Platbu potvrdíte přiložením prstu na home button. Jak platit s Wallet? Předpokládám, že chcete vědět, jak používat Apple Wallet k provádění plateb, a tady je návod:
1. Na iPhonu otevřete aplikaci Peněženka.
2. Klepněte na průkaz, který chcete použít pro platbu.
3. Podržte iPhone v blízkosti bezkontaktní čtečky.
4. Počkejte, až se na displeji zobrazí Hotovo a zaškrtnutí.
Pokud budete vyzváni k podpisu účtenky nebo zadání PIN kódu, postupujte podle pokynů na čtečce.

Jak na platbu mobilem?

Platit mobilem lze několika různými způsoby. Jedním ze způsobů je použití mobilní peněženky, například Apple Pay, Google Pay nebo Samsung Pay. Ta umožňuje uložit informace o vaší kreditní nebo debetní kartě do telefonu a používat je k bezkontaktním platbám. Dalším způsobem placení mobilem je použití mobilní platební aplikace, například PayPal, Venmo nebo Square Cash. Ta vám umožní posílat nebo přijímat peníze pomocí vašeho telefonního čísla nebo e-mailové adresy. V neposlední řadě můžete telefon použít také k jednorázové platbě pomocí kreditní nebo debetní karty. To lze provést zadáním údajů o kartě do webové stránky nebo aplikace pro mobilní platby.

By Armalda

Jak zmenšit SIM na nano SIM? :: Jak zapnout NFC na iPhone 12?
Užitečné odkazy