Domovská stránka > C > Co Mám Dělat Když Mi Nejde Google Play?

Co mám dělat když mi nejde Google Play?

Základní postup odstraňování problémů

  1. Kontrola, zda máte silné připojení Wi-Fi nebo mobilní datové připojení
  2. Zkontrolujte místo v úložišti.
  3. Zkontrolujte aktualizace systému Android.
  4. Zkontrolujte, zda je aplikace dostupná pro vaše zařízení
  5. Odinstalujte aplikaci a pak ji znovu nainstalujte.

Přečtěte si více

Můžete se také zeptat, jak refundovat hru na google play?

V počítači přejděte na adresu https://play.google.com/store/account. Vyberte Historie objednávek. Vyhledejte objednávku, kterou chcete vrátit. Vyberte Žádost o vrácení platby nebo Nahlásit problém a zvolte možnost, která popisuje vaši situaci. Když to vezmeme v úvahu, kde najdu nainstalované aplikace? Zpravidla se k seznamu nainstalovaných aplikací dostanete tapnutím na ikonku situovanou v dolní liště hlavní obrazovky, skládající se ze 4 x 4 malých čtverečků, situovanou na obrazovce v dolní nabídce.

Jak reinstalovat Google Play?

Google Play APK ke stažení zdarma a bez virů

APK soubor můžete stáhnout rovnou do mobilu, nebo do PC a z PC kabelem do telefonu. Následně musíte povolit instalaci z Neznámých zdrojů, což provedete v nastavení svého mobilního telefonu s Androidem.
Když to vezmeme v úvahu, jak aktualizovat obchod google play? Ručně aktualizujte Obchod Google Play na nejnovější verzi

  1. Spusťte v telefonu Android obchod Google Play.
  2. Otevřete nabídku a vyberte Parametry.
  3. V nastavení klikněte na o.
  4. Poté klikněte na ikonu Verze obchodu Play.
  5. Uživatelé starého uživatelského rozhraní mohou přímo otevřít nastavení a vyhledat verzi z Obchodu Play.

Co místo Google Play?

Alternativy obchodu Google Play pro aplikace Android:

  • Amazon App Store: Když hledáte alternativu k obchodu Google Play, Amazon App Store je jednou z nejlepších možností, jak začít.
  • GetJar:
  • 9apps.com.
  • Zrcadlo APK:
  • Apk4Fun.
  • APK Pure:
  • APK Genie:
Může se také zeptat, proč nejde google pay? Pokud se zákazník pokouší použít aplikaci Google Pay, ale váš terminál transakci neregistruje, zkontrolujte, zda jsou splněny tyto podmínky: Zařízení Android má funkci NFC a systém Lollipop 5.0 nebo novější. Aplikace Google Pay je v nastavení zařízení Android zapnuta.

Proč mi nejde stáhnout aplikace Zásilkovna?

Vážení zákazníci, naše mobilní aplikace Zásilkovna z technických důvodů na straně Google zmizela z Google Play. Momentálně si ji proto nelze stáhnout ve verzi pro Android. Jak vratit peníze z Google Play? Správa předplatných na Google Play

  1. Otevřete aplikaci Google Play .
  2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Platby a předplatné Předplatné.
  4. Vyberte předplatné, které chcete zrušit.
  5. Klepněte na Zrušit předplatné.
  6. Postupujte podle pokynů.

Jak vrátit platbu?

V praxi to tedy bude vypadat tak, že vyplníte formulář s žádostí o vrácení neoprávněně přijatých finančních prostředků. Vaše banka pak žádost bezplatně odešle bance příjemce, do které jste peníze omylem poslali. Ve většině případů majitel účtu na upozornění reaguje a peníze vrátí zpět.

By Lemuel

Jak se připojit k WiFi na stolním počítači? :: Kolik stojí Netflix v Cesku?
Užitečné odkazy